Kategoriler

Plantronics Gamecom 380 İncelemesi

Üzerindeki fazlalıkları atarak önceki versiyonlarına göre daha atletik ve daha hafif bir hâle gelen Gamecom 380, uzun oyun saatlerinde sizi bıktırmayacak bir kulaklık. 40mm’lik kulaklıkları çevreleyen ve kulağınızı tamamen kapayan yastıkları belki kulaklarınızın sıcağı hissetmesine neden olabilir ama bu tamamne bir alışkanlık meselesi. Sağ kulaklığın arkasında bulunan anahtarla mikrofonun hayatla bağlantısını kesebilir, altındaki ayar düğmesiyle de sesi açıp kapayabilirsiniz. Mikrofonla işiniz bittiyse de kaldırın gitsin.

Kulaklıktan oyuncu olur, hem de sıkı bir oyuncu bile olabilir. Belki rekordan rekora koşmaz, her oyunda birinci olmaz ama kesinlikle ortalamanın üstünde bir performans verir. Gamecom 380 gibi. Dış sesleri engellemeniz için sesi sonuna kadar köklemenize gerek kalmaz. Mikrofonu da keyfinizi bozmayacak şekilde iş görür. Yüzlerce lira sayılarak alınan, harici ses kartıyla 7.1 surround ses verebilmesinden aktif gürültü engelleme özelliğine kadar tonla gelişmiş özelliği olan kulaklıklarla yarışmasının yolu yok tabi ki. Ama bu kulaklığın öyle bir iddası da yok. Gamecom 380, işini hakkıyla yapmaya çalışan ve yapan bir stereo kulaklık.

3.5”lik mikrofon ve kulaklık jakları bulunan kulaklığın iki tane göze batan eksisi var. Birincisi, yüksek perdeli seslerde ses fazla çatırdıyor. İkincisiyse, tasarımı çok renksiz ve biraz özensiz imajı veren bir malzeme kalitesine sahip.

Kulaklıklara deli gibi para saçamıyorsanız, fiyat performans açıdan tercih edebilirsiniz. Fiyatı da çok uygun.

Görüntülenmeler:
35
İlgili Kategoriler
Donanım İnceleme · Ekipman · Kulaklık
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com