Kategoriler

Steelseries’ten Yayıncılar için Sonar Yazılımı

Steelseries Sonar

Orijinal espor markası SteelSeries, kaliteli bir yayının gerçekleştirilmesini sağlayan ücretsiz yazılımı Yayıncılar İçin Sonar‘ı duyurdu. Stüdyo kalitesindeki yazılım paketi, oyunculara hepsi bir arada özel bir ses stüdyosu sağlarken, yayıncıların yüksek kaliteli ses üretimi için ihtiyaç duyduğu her şeyi bir arada sunuyor. Herhangi bir yayıncı programıyla çalışabilen Yayıncılar için Sonar, mikrofona daha fazla güç vermenin yanında en gürültülü ortamda bile bir kayıt stüdyosu gibi ses üretimi gerçekleştiriyor. Sonar, yayınlarını bir sonraki seviyeye taşımak isteyen yayıncılar ve oyuncular için satışa sunuldu.

Kurulum Kolaylığı

Yayıncılar için Sonar, kurulumu ve kullanımı son derece kolay bir arayüze sahip. Compressor ve Limiter gibi profesyonel mixing yazılımlarına, ek ses programlarına veya eklentilere olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Herhangi bir mikrofon veya kulaklığı bağlayın, yayın kaynağı olarak Sonar Stream’i kullanın. Ardından tek yapacağınız uygulamalarınızı ses akışınıza sürüklemek. Basit ön ayarlarda kullanırken kendi panelinizle oyunlarınıza özel düzenlemeler yapabilirsiniz.

Mikrofonu Güçlendirir

Sonar, son teknoloji ürünü mikrofonların ön ayarlamalarında yayınların tüm potansiyelini ortaya çıkartırken, klavye tuşlarının tıklamalarından, fanların gürültüsüne kadar birçok sesi ClearCast AI gürültü engelleme özelliği sayesinde kristal netliğinde sese ulaştırıyor. Yayıncılar için Sonar‘ın bir diğer özelliği de kimin hangi kanalları duyacağına karar vermenize olanak tanıması. Böylece hedef kitlenizle yalnızca belirli kanalları paylaşmayı seçebilirsiniz. Ayrıca yayın sırasında sesle ilgili sorunların yaşanma riskini azaltmak adına OBS Studio, Twitch Studio veya Streamlabs gibi bir yayın yazılımına uyumlu olarak çalışır.

Sonar‘ın asıl avantajlarından biri, her ses kaynağını yayın yazılımınıza göndermenize gerek kalmadan yüksek kaliteli bir ses düzeneği oluşturmanıza olanak sağlaması ve daha akıcı bir şekilde ince ayar yapabilme imkanı. İzleyicilerine veya arkadaşlarına yüksek kaliteli ses sunma konusunda ciddi olan her yayıncı veya oyuncunun sahip olmak isteyeceği Yayıncılar için Sonar ile ses geçişlerinde, diğer kanallarınızda (oyun, sohbet, media, mikrofon) ve kişisel olarak yarattığınız ses karışımlarınızda kendi akışlarınızı tamamen kontrol edebilirsiniz.

Alias ve Alias Pro ile Uyumlu

Bu yazılım ile birlikte gelen ön tanımlı ayarlar, Alias ve Alias Pro mikrofonların gelişmiş yetenekleri ile daha iyi kayıt alma ve yayın yapmaya olanak tanıyor.

Steelseries‘in Sonar yazılımını buradan indirebilirsiniz.

Battlefield 2042 6. Sezon İlk Etkinliği Dark Protocol Başlıyor

Görüntülenmeler:
83
İlgili Kategoriler
Diğer · Ekipman
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com