Kategoriler

ViewSonic’ten Babalara Kesintisiz Oyun Keyfi

viewsonic X2-4K

ViewSonic’in oyunları tek kişilik olmaktan çıkaran X2-4K projeksiyon cihazı, Babalar Günü’nde oyun tutkunu babalara çocuklarıyla birlikte kesintisiz oyun oynamanın keyfini yaşatıyor. X-Box için tasarlanan dünyanın ilk projesiyon cihazı olanX2-4K, sinema düzeyindeki ses sistemi ve canlı renkleriyle etkileyici bir görsel şölen sunuyor. HDR/HLG destekli gerçek 4K UHD çözünürlüğü ile çok yakın mesafeden bile geniş görüntü alanı yaratıyor. Böylece dar alanlarda bile görüntü kalitesinden ödün vermeden 4K çözünürlükte bir ekran oluşturulabiliyor.

HDR/HLG destekli gerçek 4K UHD çözünürlüğünü, Harman Kardon hoparlörün sinema düzeyinde sesi ve esnek kurulum özellikleriyle birleştiren X2-4K, görüntü kalitesinde sınırların ötesine geçiyor. Gelişmiş 3. nesil LED teknolojisiyle güçlendirilen X2-4K projeksiyon cihazı, 30.000 saatlik bir kullanım ömrüyle sık sık lamba değiştirme zahmetini ortadan kaldırıyor.

Görsel Kalite

X-box için geliştirilen dünyanın ilk projeksiyon cihazı olma unvanına sahip X2-4K, 2.900 lümenlik yüksek parlaklık ve yüzde 125 Rec.709’u kapsayan canlı renklerle etkileyici bir görsel kalite sunuyor. Harman Kardon ikili hoparlör seti, her zaman her yerde gelişmiş bir görsel ve işitsel keyif yaratıyor. X2-4K’nın 0,69-0,83 kısa yansıtma oranıyla, ekranı küçük alanlarda bile büyütebilir ve sadece 1,5 m uzaklıktan 100 inç ekran keyfini deneyimleyebilirsiniz. X2-4K’nın otomatik D, Y/D keystone ve 4 köşe ayarlama özelliklerine sahip olan kurulumu ise sınırlı açılarda bile oldukça kolay. Wi-Fi aracılığıyla ekran yansıtma ve içerik akışını her zamankinden daha kolay hale getirirken, Bluetooth bağlantısıyla ek ses seçenekleri sunarak daha da sezgisel ve kullanışlı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

X2-4K Teknik özellikler

  • Gerçek 4K HDR sürükleyici görsel deneyim
  • 30.000 saat kullanım ömrüne sahip gelişmiş LED teknolojisi
  • Her ortamda parlak ve net görüntü için 2.900 Lümen
  • Kolay Kurulum: Y/D keystone ve 4 köşe ayarıyla 0,69-0,83 kısa yansıtma açısı oranı
  • Harman Kardon hoparlörlerinden sinema düzeyinde ses
  • Ultra Yakın Mesafeden 100 inç görüntü

Gamer Arena ve Funverse Games, Güçlerini Hit and Boom eSpor Etkinliğinde Birleştiriyor

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Diğer · Ekipman
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com