Kategoriler

Anno 1800 Oyunu Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Anno 1800

Ubisoft, 25 yıl sonra ilk kez bir Anno oyununun konsollara çıktığını duyurdu. Oyuncular artık Anno 1800‘ü PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’te oynayabilir. Bu vesileyle, tüm oyuncular 23 Mart’a kadar tüm platformlarda (PC’de ve konsollarda) bir hafta boyunca oyunun keyfini ücretsiz olarak çıkarabilecek.

Ubisoft Mainz tarafından geliştirilen Anno 1800, oyunculara liderlik becerilerini sergileme fırsatı veren bir şehir kurma ve strateji oyunu: devasa metropoller inşa edin, verimli ve kârlı lojistik ağlar kurun, egzotik yeni bir kıtayı kolonileştirin, dünyanın dört bir yanına keşif gezileri düzenleyin ve rakiplere diplomatik, ticari veya askeri üstünlük sağlayın. Anno 1800 Konsol Sürümü, oyunculara sıfırdan tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü ve kontrol şemasıyla yeni nesil konsolların gücünü kullanan eksiksiz ve en güncel Anno deneyimini sunacak.

23 Mart‘a kadar Ubisoft Connect, Epic Games Store, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’te devam edecek Ücretsiz Hafta boyunca oyuncular; ana içeriğin tamamına erişebilecek ve oyunu satın almaya karar vermeleri durumunda ilerlemeleri korunacak.

Anno 1800 Konsol Sürümü’nün Standart versiyonu, ana oyunu ve en büyük oyun güncellemelerini içerir, fiyatı 40 avro. Lüks versiyonu; ana oyunu, en büyük oyun güncellemelerini ve üç kozmetik paket içerir. Fiyatı ise 50 avro. Oyunun konsol sürümünü satın alan erkenciler, oyunun dijital sanat kitabı ve oyun müziklerinin yanı sıra ilave kozmetik bonuslar içeren Imperial ve Console Founder paketlerini de elde ederler. Her biri 5 avro ücretinde olan 9 adet kozmetik paket de ayrıca satın alınabilir. Oyunu daha önce PC‘de oynayıp Ücretsiz Hafta boyunca da konsolda oynayacak olan Anno 1800 hayranları, PC versiyonundan hediye olarak 9 süsleme eşyası edinir. Ayrıca Anno 1800’ün Post Launch Compilation part 2 adlı ikinci resmî oyun müziği, Anno markasının 25. doğum günü olan 31 Mart‘ta tüm müzik platformlarına çıkacak.

Need for Speed Unbound – Volume 2 Güncellemesi Geliyor

Görüntülenmeler:
51
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com