Kategoriler

Battlefield 2042, Kısa Süre için Steam’de Oynaması Ücretsiz

Battlefield 2042 Steam ücretsiz

DICE, Battlefield 2042 oyununu Steam‘de kısa bir süreliğine ücretsiz oynamaya açmakla kalmadı, yüzde 70 indirim yaparak oyunculara adeta dönüş çağrısı yaptı.

Bu ayın başında Eleventh Hour ile oyuncuları 4. sezona başlatan Battlefield 2042, Steam‘de 16 Mart‘a kadar ücretsiz olarak oynanabilecek. Aynı zamanda oyunun 599.99 TL olan fiyatı yüzde 70 indirimle 179.99 TL‘ye indirildi. Battlefield 2042‘nin Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer yandan oyunun 4. sezonu, Güney Afrika’nın kayalık arazilerinde geçiyor. Sezonun yeni teke tek odaklı haritası Flashpoint, oyuncuları bir kez daha gerçek bir savaşın tam ortasına bırakıyor. Battlefield 2042‘nin yeni Specialist’i, arazide serbestçe hareket edebilen pusu uzmanı Camila ‘Blasco’ da bu sezon geldi. Blasco’ya özel X6-Infiltration; düşman cihazlarının hedefe kilitlenmesini önleme, aktif tespit teknolojisine müdahale etme ve ölü bölgeler oluşturarak düşmanın silah teknolojisini bertaraf etme gibi özelliklere sahip.

Ayrıca sınıf sisteminde yapılan yenilikle birlikte oyuncular, Specialist sınıfının üyelerini; Assault, Engineer, Recon ve Support sınıflarının altında bulabiliyor. Ayrıca bu yeni sistem, Specialist’lerin erişebileceği tüm donanım ve ekipmanları yeniden tanımlayarak oyuncular için daha anlaşılır bir düzen getiriyor. Eleventh Hour ile gelen yeniliklere aşağıdaki haberimizden öğrenebilirsiniz.

Battlefield 2042’nin 4. Sezonu Eleventh Hour Yayınlandı

 

Görüntülenmeler:
41
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com