Kategoriler

Birinci Şahıs Nişancı Oyunu Bone Dust Artık Steam’de

Bone Dust

Fin-Japon oyun şirketi Toko Midori, son oyunu Bone Dust‘ı yayınladı. Platonic Partnership tarafından geliştirilen ücretsiz birinci şahıs bir nişancı oyunu Bone Dust, Steam’deki yerini aldı.

Bone Dust‘ta oyuncular, çarpık bir sirke benzeyen korkunç düşman ordularına karşı, onları yenmek için hızlı kartlar kullanarak savaşıyor. Oyun, oyuncuların mermilerden kaçması ve yaklaşan kötüleri vurması gereken basit ve büyük bir arenada geçiyor. Devil Daggers‘ı anımsatan oynanışa sahip Bone Dust, oyuncular için yoğun ve heyecan verici bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Yayıncı firmadan Toko Midori, “Bu, farklı türde bir kart tabanlı video oyunu. Platonic Partnership ekibi, dünyadaki tüm oyuncularla paylaşmaktan onur duyduğumuz, ayırt edici ve unutulmaz bir oyun yarattı.” açıklamasını yaptı.

Platonic Partnership‘in kurucu ortağı Jussi Loukiainen ise, “Bone Dust’ı piyasaya sürmekten heyecan duyuyoruz ve oyuncuların benzersiz görünümümüze ve hızlı oyunumuza nasıl tepki verdiğini görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Bone Dust oyunu Steam‘de erken erişime açıldı ve ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Türkçe Destekli Ücretsiz SYNCED, Bu Yaz PC’ye Geliyor

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com