Kategoriler

Call of Duty: Mobile’ın 3. Sezonu ‘Hücum’ Başlıyor

Call of Duty: Mobile - Season 3 Rush

Call of Duty: Mobile‘ın 2023 yılı 3. Sezonu olan ‘Hücum‘ (Call of Duty: Mobile – Season 3 – Rush) 29 Mart’ta yayınlanacak. Yeni sezonla birlikte oyuna Hücum isimli yeni çok oyunculu harita, yeni eğitim alanı modu, yeni işlevsel silahlar ve daha birçok yeni içerik eklenecek.

2023 yılı üçüncü sezonu olan ‘Rush‘ ile oyuncular yeni savaş biletiyle birlikte Rivas – Neon ve Kara Dalga gibi operatörlerin yanı sıra HDR keskin nişancı tüfeği, Bombacı Robot skor serisi, yeni silah tasarımları, profil kartları, tılsımlar, oyun içi puanlar (CP) kazanma fırsatı yakalayacak. Oyunun yeni sezonu boyunca özel sezonluk mücadeleler, şanslı çekilişler, oyun içi mağaza güncellemeleri, yeni güncellemeler ve geliştirmeler de oyuncuların beğenisine sunulacak.

Android ve iOS üzerinden indirilebilir olacak yeni sezonla beraber gelen tüm yeni içerikler ve güncellemeler şu şekilde:

  • Yeni Çok Oyunculu Harita: Hücum – İlk olarak Call of Duty®: Black Ops II’de yer alan Hücum haritası, ticari bir paintball tesisinde geçiyor. Ancak bu sefer oyuncular paintball yerine gerçek silahlarla hünerlerini gösterecekler.
  • Yeni Güvenli Ev Sistemi ve Skor Serisi – Arkadaşlarınızın güvenli evlerini nasıl şekillendirdiklerini inceleyin veya hayranların en sevdiği skor serisi Bombacı Robot yararlanarak onları uzaktan kumandayla uzak mesafelerden saldırın.
  • Yeni Silah ve Eklentileri – İlk olarak Call of Duty®: Modern Warfare®’de yer alan bir VLK keskin nişancı tüfeği olan yeni HDR’yi elde edin veya CR56 saldırı tüfeği için yeni GRD-11 eklentisini sahip olun.

Call of Duty: Mobil Dünya Şampiyonası 2022’nin Final Maçları Başladı

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com