Kategoriler

Call of Duty: Modern Warfare 2 Oyunu, 5 Gün Ücretsiz Olacak

Call of Duty: Modern Warfare 2

Activision Blizzard, Call of Duty: Modern Warfare 2 oyununun önümüzdeki 5 gün boyunca çok oyunculu olarak ücretsiz oynanabileceğini açıkladı. Oyun devinin amacı elbette ki, yeni oyuncuların serinin en son oyunundaki en popüler modlardan bazılarını denemesine olanak tanıyarak oyuncu sayısını yükseltmek.

Call of Duty: Modern Warfare 2 geliştiricileri, çok oyunculu oyunun mevcut olduğu çeşitli platformlarda oyuna henüz sahip olmayan oyuncular için 5 günlük ücretsiz erişime açılacağını resmi blogda duyurdu. Call of Duty‘nin resmi blogundaki açıklama; Modern Warfare 2‘nin çok oyunculu modunun ve bazı çoklu oyun modlarının 16 Mart ile 20 Mart arasında ücretsiz olarak açılacağını doğruladı. Sınırlı süreli ücretsiz teklif, dönüşümlü olarak altı çok oyunculu haritaya erişim sağlıyor. Bu, mevcut Call of Duty: Modern Warfare 2 oyuncularının alışık olduğundan biraz daha kısıtlı.

Call of Duty: Modern Warfare 2‘nin 1. Sezonla birlikte tanıtılan co-op raid’i, parti sayılarını artırmaya yardımcı olabilecek sınırlı süreli Mart etkinliği sırasında ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Ayrıca Himmelmatt Expo, Season 2 Reloaded ile eklenen bir başka Call of Duty: Modern Warfare 2 çok oyunculu haritası ve yeni oyuncular orta büyüklükteki arenayı keşfedebilecek.

Call of Duty: Modern Warfare 2‘nin PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için yayında olduğunu hatırlatalım.

Call of Duty: Mobile 2023’ün İlk Sezonu ‘Uyanış’ta Geri Sayım

Görüntülenmeler:
44
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com