Kategoriler

Dead Island 2’nin Oynanabilir Karakterleri

Dead Island 2 oynanabilir karakterler

Deep Silver Dambuster Studios, YAGER ve Sumo Digital tarafından geliştirilen Dead Island 2‘nin çıkmasına haftalar kaldı. Oyundan gelen son tanıtım videosu ile oynanış hakkında daha fazla fikir edindiğimiz Dead Island 2‘de 6 oynanabilir karakter bulunuyor.

Her biri kendi farklı beceri ve yeteneklerine sahip, bol zombili aksiyon macerasına atılmadan önce aralarından seçim yapabileceğimiz oynanabilir karakterler; Amy, Bruno, Carla, Dani, Jacob ve Ryan olarak sıralanıyor.

İşte Dead Island 2’nin Yeni Zombi Avcıları

Amy

Paralimpik bir koşucu olan Amy, HELL-A’de tanışmayı umabileceğiniz en hızlı kişi. Baskı altında her zaman soğukkanlı olan Amy’nin ilk yeteneği, atılan bir silahla bir zombiye başarılı bir şekilde vururken koşucunun çok ihtiyaç duyduğu staminayı yeniden kazanmasına olanak tanıyan Relief Pitcher. İkincisi de izole edilmiş zombilere saldırdığında verdiği hasarı artıran Divide and Conquer yeteneği.

Bruno

Grubun kötü çocuğu Bruno, sokaklarda büyümüş ve suça alışkın bir karakter. Oyunda Backstabber yeteneği Bruno’ya zombilere arkadan saldırı sırasında orta düzeyde bir hasar artışı sağlarken, ikinci yeteneği olan Rapid Reprisal, başarılı bir sıyrılma veya bloklamanın ardından çevikliğini ve ağır saldırısını güçlendiriyor.

Carla

Bir dublör motosikletçi olan Carla, yeteneği Dig Deep sayesinde, sağlığı kritik olduğunda orta düzeyde bir stamina artışından yararlanıyor. Ek olarak Mosh Pit ile Carla, bir zombi kalabalığıyla çevrili olduğunda küçük bir hasar artışı alıyor.

Dani

Ağzıbozuk İrlandalı Dani, en çekici hali ile zombileri yok etmek için hazır. Dani’nin becerileri arasında birden fazla zombiyi arka arkaya katlettiğinde sağlığına kavuştuğu Bloodlust ve ağır saldırılarının güçlü bir patlamayı tetiklediği Thunderstruck yer alıyor.

Jacop

Dead Island’ın rock yıldızı yetenekli anti kahramanı Jacob, dublör olmak için Londra’dan Hollywood’a taşınmıştı. Jacob’ın becerilerinden biri olan Feral, art arda birden fazla zombiye saldırırken hasar artışı sağlıyor. Jacob ayrıca, staminası düşük olduğunda kritik hasar için bir destek alıyor ve başarılı kritik hasar vuruşları, staminasını yeniden dolduruyor.

Ryan

Bir itfaiyeci ve egzotik dansçı olan Ryan, iş zombi ordularıyla savaşmaya geldiğinde kesinlikle gösterişli hareketlere sahip. Ryan, Retaliation becerisi sayesinde bir saldırıdan kaçmak için bir blok veya sıyrılma kullanırken güç artışı elde ediyor. Ryan’ın diğer yeteneği olan Seesaw, bir zombiyi her alt ettiğinde sağlığının yenilenmesini sağlıyor.

Öte yandan Gamescom 2022‘de, 3 Şubat 2023 tarihinde çıkacağı duyurulan Dead Island 2‘nin çıkış tarihi son olarak 21 Nisan 2023‘e ertelendi. Merakla beklenen oyun PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S‘de oynanabilecek.

Dead Island 2 Ertelendi

Görüntülenmeler:
25
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com