Kategoriler

Elden Ring Genişlemesi Shadow of the Erdtree Resmi Olarak Geliştiriliyor

Elden Ring Shadow of the erdtree DLC

2022’nin en iyi oyunlarından biri olan Elden Ring‘in, ilk büyük genişlemesi olacağı belirtilen Shadow of the Erdtree isimli DLC içeriği geliştirilmeye başlandı.

Elden Ring oyununun geliştiricisi FromSoftware, Twitter‘dan yaptığı paylaşımla Shadow of the Erdtree DLC‘sinin resmi olarak geliştirilmekte olduğunu duyurdu, ancak yayınıyla ilgili bir tarih vermedi. Resmi blogda ise DLC‘nin PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Steam’e geleceği doğrulandı.

Shadow of the Erdtree DLC‘si birkaç nedenden dolayı oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Elden Ring, dünya çapında 20 milyondan fazla satarak büyük bir başarı elde etti ve FromSoftware‘in, bir oyunun ilk lansmanından sonraki bir yıl içinde oyunları için DLC yayınlama alışkanlığı bulunuyor. Ancak Elden Ring geçen yıl 25 Şubat’ta piyasaya sürüldü ve şimdiye kadar oyuna yalnızca yamalar ile oyunun Colosseum‘larında PvP mücadeleleri sağlayan bir güncelleme aldı.

Elden Ring Colosseum güncellemesinde Limgrave, Leyndell ve Caelid Kolezyumları kapılarını açarak oyuncuların düello, herkese açık ve takım savaşları gibi savaşlara katılmasına imkan sağlıyordu.

Elden Ring Colosseum Update Fragmanı Çıktı

Görüntülenmeler:
36
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com