Kategoriler

En iyi Tom Clancy’s Rainbow Six Siege E-spor Oyuncuları İlk BLAST R6 Major Turnuvası’nda Buluşuyor

BLAST Tom Clancy's Rainbow Six Siege Major

Ubisoft ve BLAST, 24 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında Danimarka‘nın Kopenhag kentinde gerçekleşecek olan yılın ilk BLAST Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege Major‘ının ayrıntılarını açıkladı.

Yenilenen formatıyla yapılan etkinlik, 5-7 Mayıs tarihleri arasında yani yarışmanın son hafta sonu boyunca seyircileri Danimarka‘nın başkentinin kalbindeki Forum Copenhagen’da ağırlayacak. Program şöyle:

  • 1. Aşama: 24-27 Nisan, halka açık değil.
  • 2. Aşama: 29 Nisan – 3 Mayıs, halka açık değil.
  • 3. Aşama: 5-7 Mayıs, Forum Copenhagen’da seyirciye açık.

2023 sezonunun 1. aşaması devam ederken, takımlar şimdiden BLAST R6 Copenhagen Major‘a katılmaya hak kazanmak için dokuz oyun bölgesinin tamamında rekabet etmeye başladı. En iyi 24 takım; şampiyonluk için yarışacakları Danimarka‘ya seyahat etme haklarını, 750.000 ABD doları tutarındaki ödül havuzundan paylarını ve Brezilya‘daki Six Invitational 2024‘e katılmaya hak kazanmak için puan kazanacaklar.

Danimarka’nın Rainbow Six Siege e-sporlarıyla güçlü bir ilişkisi var. Yerel topluluğun arasında, 2 kez Dünya Şampiyonu olan Niclas ‘Pengu’ Mouritzen ve en son Six Invitational kazananı ve turnuvanın MVP‘si Benjamin ‘Benjamaster’ Dereli gibi değerli üyeler bulunuyor.

BLAST R6 Major, uluslararası takvim yılının en büyük e-spor etkinliklerinden biri ve Kopenhag‘ın ilk büyük ölçekli Siege etkinliği olacak. 2023’ün ikinci BLAST R6 Major‘ı kasım ayında Amerika Birleşik Devletleri‘nde gerçekleşecek.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in 8. Yıl 1. Sezonu Commanding Force Başladı

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com