Kategoriler

Fallout 4’ün Yeni Nesil Güncellemesinde New Vegas İçeriği Yer Alabilir

Fallout 4 yeni nesil güncellemesi

Bethesda tarafından geliştirilen Fallout 4 yeni nesil güncellemesinin Fallout: New Vegas temalı bazı içerikler içerebileceği belirtiliyor.

Fallout 4‘ün yeni nesil yükseltmesi ilk olarak Ekim 2022’de PS5, Xbox Series X/S ve PC için duyuruldu ve geliştirici, piyasaya sürülmesinin 2023’te olacağını açıkladı. Bethesda daha önce, 2015 çıkışlı Fallout 4‘ün bu geliştirilmiş sürümünün; gelişmiş doku çözünürlüğü yerine daha yüksek kare hızlarını tercih eden oyuncular için bir performans modu ve bir dizi hata düzeltmesi sunacağını açıklamıştı. Son olarak, Fallout 4 güncellemende Creation Club içeriği bulunacağı doğrulandı.

SteamDB‘ye göre; Bethesda 4 Nisan‘da Fallout 4‘ün Steam sürümüne bir “newvegas2” deposu ekledi. Deponun, Bethesda‘nın gelen yeni nesil güncellemeyle tanıtmayı planladığı New Vegas temalı Fallout 4 modlarını içerdiği tahmin ediliyor. Geliştiricinin yeni bir kod dalına “newvegas2” etiketi ekleme kararı muhtemelen şakayla alınmadı. SteamDB, Bethesda‘nın 14 Mart‘ta oluşturduğu “beta2” adlı nispeten yeni bir Fallout 4 deposunun varlığını da ortaya çıkarmıştı. Takma ad, geliştiricinin, Fallout 4 için yeni nesil yükseltme ile ilişkili herhangi bir deponun adına basitçe bir “2” eklediğini gösteriyor gibi.

Fallout 4 ve The Elder Scrolls 5: Skyrim, şimdiye kadar Creation Club desteği sunan iki Bethesda oyunu. Ücretli modlar için bu vitrin, stüdyonun bir sonraki oyunu için yol haritasının bir parçası olabilir. Ancak Starfield‘ın aslında Bethesda‘nın Creation Club ile piyasaya sürüleceğine dair hala bir gösterge yok.

Fallout 4‘ün PC, PS5 ve Xbox Series X/S için yeni nesil güncellemesi 2023‘te gelecek.

Diablo 4’ün Lansman Saatleri Duyuruldu

Görüntülenmeler:
42
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com