Kategoriler

Far Cry 5 için Konsollara 60 FPS Yaması Geldi

Far Cry 60 FPS yama

Ubisoft, Far Cry 5‘in yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak, en çok talep edilen hayran özelliklerinden biri olan 60 FPS yamasını Xbox Series X|S ve PlayStation 5‘e ücretsiz olarak getirdi. Üstelik 60 FPS artışı, tekli senaryo, co-op, Arcade gibi tüm Far Cry 5 modları için geçerli olacak.

Ubisoft ayrıca Ubisoft Store ve Epic Games Store üzerinden Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 5, PlayStation 4 ve Windows PC‘de 23-27 Mart tarihleri ​​arasında Far Cry 5 için ücretsiz bir hafta sonu etkinliği duyurdu. Oyuncular, ücretsiz hafta sonu boyunca tüm ana oyun içeriğine erişebilecek ve maceralarına devam etmek için Far Cry 5’te yüzde 85’e varan indirimlerden yararlanabilecek.

Far Cry 5

Ödüllü Far Cry serisi son sürümünde Amerika‘ya gelmişti. Montana‘nın Umut Kasabası’na gelen oyuncular, özgür ve cesur insanların şehri olan fakat aynı zamanda Cennetin Kapısı adlı kıyamet tarikatının da merkezine adım atmış oluyor. Oyuncular, tarikatın lideri Joseph Seed ve kardeşleri olan Müjdeciler’e karşı sesini yükseltecek ve kasabayı özgürleştirecek bir direnişin kıvılcımını da çakmış olacak. Far Cry 5‘te her bir duruma ve yaratacakları kaosa nasıl yaklaşacakları oyunculara kalmış.

Piston İndi | Destiny 2 Lightfall İnceleme

Görüntülenmeler:
23
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com