Kategoriler

Genshin Impact Yaratıcılarının Bir Sonraki Oyunu Honkai: Star Rail Nisanda geliyor

Honkai: Star Rail

Genshin Impact‘in yaratıcısı HoyoVerse‘in bir sonraki oyunun çıkış tarihi belli oldu. Sıra tabanlı, uzay fantezisi, taktiksel bir RPG olan Honkai: Star Rail, 26 Nisan‘da geliyor.

Geliştirici HoYoverse, oyunun önceden duyurulan PC ve mobil kullanılabilirliğine ek olarak bir PlayStation (PS5 / PS4) sürümünün daha sonra geleceğini açıkladı.

Honkai: Star Rail hakkında pek çok şey açıklanmasa da, Genshin Impact‘in Breath of the Wild tipi açık dünya aksiyonunun sıra tabanlı versiyonu olacağını biliyoruz. Fragmanlarına göre, anime benzeri tarzı ve benzersiz karakter kadrosuyla dikkat çeken oyun, Honkai Impact 3rd ile aynı evrende geçiyor.

Oyunun hikayesi; ‘Cancer of All Worlds’ hakkındaki gerçeği keşfetme arayışında, bir Stellaron implante edilmiş bir kahramanı takip ediyor. Oyun karla kaplı Jarilo-VI’ya ve diğer çeşitli dünyalara geçmeden önce Herta Uzay İstasyonu’nda öğretici bir seviyede başlıyor.

Oynaması ücretsiz Honkai: Star Rail, para kazanma için gacha (öğe ve karakter tabanlı ganimet kutuları) kullanacak. Oyun PC (bağımsız kurulum veya Epic Games Store), iOS ve Android için mevcut olacak. PS5 / PS4 sürümünün çıkış tarihi daha sonra duyurulacak.

Genshin Impact 3.5 Sürümü Yayınlandı

 

Görüntülenmeler:
55
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com