Kategoriler

Korku Oyunu The Outlast Trials’ın Erken Erişim Tarihi Belli Oldu

The Outlast Trials

Çok oyunculu korku oyunu The Outlast Trials‘ın Steam ve Epic Game Store‘daki erken erişim tarihi duyuruldu.

Red Barrels tarafından geliştirilen The Outlast Trials, 18 Mayıs 2023‘te Steam ve Epic Game Store’da erken erişime açılacak. Tarih duyurusu, oyunun seslendirme ekibinin birçoğunun coşkulu bir şekilde karakterleri canlandırdığı ya da çığlık attığı bir tanıtım videosuyla yapıldı.

PC‘deki en korkunç oyun serilerinden birine co-op hayatta kalma özelliği ekleyen The Outlast Trials, 2013 yapımı Outlast ve 2017 çıkışlı Outlast 2‘nin başarısının ardından geliştirildi. Oyunun konusu ise şöyle:

“Soğuk Savaş döneminde geçen oyunda insan kobaylar, gelişmiş beyin yıkama ve zihin kontrolü yöntemlerini test etmek için Murkoff Corporation’daki iyi insanlar tarafından istemeden işe alınır.”

Önceki oyunların aksine The Outlast Trials, oyuncuların ve takım arkadaşlarının hayatta kalmasına yardımcı olmak için farklı beceriler sunan sınıf seçenekleriyle daha belirgin RPG oyun öğeleri içeriyor. Bu yetenekler arasında; yakındaki düşmanları duvarların arkasından görebilme, müttefikleri iyileştirme, düşmanları kör edebilecek mayınları yerleştirme ve düşmanların dikkatini dağıtabilecek bir stun cihazı fırlatma bulunuyor.

2023’ün En Çok Beklenen 10 Oyunu

Görüntülenmeler:
4
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com