Kategoriler

MADFINGER Games’in Efsanevi Mobil Oyunları DECA Games’e Geçti

Madfinger Games

Dead Trigger 2, Unkilled ve Shadowgun Legends gibi oyunların geliştiricisi MADFINGER Games‘in oyun kitaplığını desteklemek ve geliştirmek için ortak olarak DECA Games seçildi.

300 milyondan fazla indirmeye ulaşan Dead Trigger 2, Unkilled ve Shadowgun Legends gibi mobil oyunlarıyla tanınan MADFINGER Games, yönünü PC‘ye çevirdi. Platformları mobilden PC’ye geçiren ekip, tamamen hayallerindeki projeyi cep telefonlarının ve tabletlerin izin vermeyeceği bir ölçekte geliştirmeye odaklandığı için de efsanevi mobil oyunlarını DECA Games‘e devretme kararı aldı.

MADFINGER Games’in Kreatif Direktörü ve CEO’su Marek Rabas bu karar için, “Oyunlarımızı çok önemsiyoruz ve stüdyoyu bugünkü haline getiren yüz milyonlarca oyuncudan oluşan fantastik topluluğa gerçekten minnettarız. Yeni projemiz tüm dikkatimizi ve zamanımızı gerektiriyor ve önceki oyunlarımıza istediğimiz kadar özen gösteremeyeceğimizi fark ettik. Bu harika oyunları birlikte yaparken, desteklerken ve oynarken paylaştığımız maceralar için herkese teşekkür etmek istiyorum. Onlar olmadan mümkün olmazdı. Ve tüm hayranlarımıza merak etmeyin demek istiyorum. Bu bir son değil, yeni bir başlangıç!” açıklamasını yaptı.

DECA Games‘ten yapılan açıklamada ise, “DECA Games, Embracer grubunun bir parçası olan bağımsız bir yayıncıdır ve tamamen canlı operasyonlara ve oyunlara odaklanmıştır. Eskiyen veya orijinal geliştiricileri artık onları destekleyemez hale gelen oyunları devralır ve yeniden canlandırırız. Oyunculara saygı duyuyoruz ve oyunlarımızın sadık hayranlarına, benzersiz bir deneyim yaratmak için sürekli bir eğlence ve heyecan döngüsü sağlamakta başarılıyız.” denildi.

Eski oyunları canlandırma konusundaki deneyimleriyle tanınan DECA Games‘in önümüzdeki dönemde bu oyunlarda yapabileceği geliştirmeler hayranları şimdiden heyecanlandırdı.

2022 Oyun Satışlarında Mobil Oyunlar Zirveyi Bırakmadı

Görüntülenmeler:
54
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com