Kategoriler

No Man’s Sky: Interceptor, Yeni Gemiler, Dünyalar ve VR Desteği ile Geldi

No Man's Sky: Interceptor

Hello Games, şubat ayında No Man’s Sky için, oyunun tüm platformlardaki sanal gerçeklik deneyimini elden geçiren bir güncelleme duyurmuştu. Geliştirici, yalnızca yeni VR özellikleri getirmekle kalmayan, oyunun içeriğini genişleten ve yeni deneyimler de sunan başka bir güncelleme yayınladı. No Man’s Sky: Interceptor adlı en son ücretsiz güncellemede yeni bir çürüme tüm evrene yayıldı. Dünyaları, mor kristallerin sardığı bu yayılma; Sentinel makineleri dönüştürerek yeni düşmanların ortaya çıkmasına yol açtı. Oyuncular, bu dünyalarda büyük örümcek benzeri ve küçük yengeç benzeri makinelerle ve dronlarla karşı karşıya bulacak.

Geliştirici Hello Games, bunların, şimdiye kadarki en ölümcül düşmanları olduklarını ve gizli teknoloji, alev makinesi ve patlayıcılarla donanmış olarak geldiklerini söylüyor. Oyuncular ayrıca, zorlu bir uzay savaşı yaşatacak devasa Sentinel ana gemileriyle de karşılaşabilecek. Güncellemeyle aynı adı taşıyan Interceptor gemileri de No Man’s Sky‘a geldi. Oyuncular bu gemileri toplayıp uzay gemilerine ekleyebilecek.

Bunlara ek olarak, oyuncular artık kendi koleksiyonlarını oluşturabilecek, özel sandıklara ve keşfettikleri alanlara yer işareti koyabilecek. Bu, hala yıldızlar arasında hazine bulmanın keyfini çıkaranlar için güzel bir özellik. Son olarak, bazı teknik iyileştirmeler de son güncellemeyle birlikte geldi. Xbox kullanıcıları bundan böyle daha akıcı ve tutarlı kare hızı elde etmekle kalmayacak; VR bilek arayüzü kontrolleri ve iyileştirilmiş görsellere kavuşacak.

Interceptor, yaza kadar çıkacak oyunları beklerken, No Man’s Sky‘a geri dönmek için güzel bir bahane olabilir.

Dragonflight Embers of Neltharion Mayısta Çıkıyor

Görüntülenmeler:
17
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com