Kategoriler

4. Yılını Kutlayan Call of Duty: Mobile’da 10. Sezona Günler Kaldı

Call of Duty: Mobile – 10. Sezon: 4. Yıldönümü

Call of Duty: Mobile‘ın çıkışından bu yana tam dört yıl geçmiş. Oyunun 10. Sezonu da adını da bundan aldı ve ‘4.Yıl Dönümü‘ oldu. Call of Duty: Mobile – 10. Sezon: 4. Yıldönümü, 9 Kasım‘da TSİ 03.00‘da piyasaya sürülecek. 10. sezonda; yeni Meydan Savaşı modu, oyuncuları yepyeni bir ada haritasına götürecek ve Kulüp, 3 yıllık bir aradan sonra Call of Duty: Mobile’a geri dönecek.

Call of Duty: Mobile – 10. Sezon: 4. Yıldönümü; oyunculara Ether – Cennet Kuşu, David Mason – Maestro ve Beatrice – Gececi gibi operatörlerin yanı sıra Makineli Tüfek Bruen MK9, Savaş Uçağı Skor Serisi, Silah Şablonları, Profil Kartları, Tılsımlar, Call of Duty® Puanları gibi yeni ücretsiz ve premium içeriklerle sezon boyunca eklenecek farklı sürprizlerin dâhil olduğu 50 kademeli birbirinden ürkütücü Savaş Bileti ödüllerini kazanma fırsatı veriyor. 4. Yıl Dönümü ayrıca yeni Sezonluk Mücadeleler, Çekilişler, Temalı Etkinlik ve daha fazlasının yanı sıra lansman sırasında ve sezon boyunca mağazada yayınlanacak çeşitli güncellemeler ve iyileştirmeler içerecek.

Call of Duty: Mobile – 10. Sezon: 4. Yıldönümü İçerikleri

  • Yeni Mod: Meydan Savaşı: İçeri Sızma – Call of Duty: Mobile için sıfırdan oluşturulmuş yepyeni bir Meydan Savaşı moduna sahip olan Meydan Savaşı: İçeri Sızma, yeni Memnos Adası haritasında geçiyor ve Çok Oyunculu veya senaryolu tek oyunculu bir görevde oynanabiliyor.
  • Kulübün Dönüşü – İlk olarak Call of Duty: Mobile’ın birinci yıl dönümünde yer alan Kulüp, 10. Sezon’da 4. Yıl Dönümü için tam zamanında geri dönüyor. Oyuncular dans pistine çıkabilir, bir seans için DJ’lik yapabilir ve kulüpteki diğer oyuncularla grup kurabilir. Ödüller kazanmak için bir boks ringi ve yeni mini oyunların yanı sıra yeni bir pist de eklendi.

Immortals of Aveum The Echollector Güncellemesi Yakında Geliyor

Görüntülenmeler:
44
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com