Kategoriler

Alien, Dead by Daylight’a Geliyor

Dead by Daylight Alien

Alien serisinin ürkütücü karakteri Xenomorph, Dead by Daylight sokaklarında oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Behaviour Interactive, yeni Nostromo Wreckage haritasını gözler önüne seren bir fragman yayınlayarak, Alien işbirliğinin ayrıntılarını yayınladı. Duyuruyla Xenomorph‘un Dead by Daylight‘daki yeni katil olacağının yanı sıra Ellen Ripley‘nin de bir ‘Survivor’ olduğu doğrulandı.

Bu sürüm; 7 Kontrol İstasyonu ve oyuncuların bir Remote Flame Turret‘ı kullanmalarını sağlayan yeni bir harita içeriyor. Kontrol istasyonları, Xenomorph‘un girip çıkabildiği tünellerin üzerinde yer alıyor. Dead by Daylight Oyun Tasarımcısı Janick Neveu, “Xenomorph’un tünel sistemini oluşturmak çok zordu çünkü daha önce sadece Killer’ın erişebildiği bir alt seviye yaratmamıştık. Bu yeni mekanik ona harita çapında hareket kabiliyeti kazandırıyor ve orijinal karaktere çok bağlı hissettiren korkutma faktörünü kesinlikle artırıyor” diyor.

Bu arada oyuncular, Dead by Daylight‘ın Nostromo Wreckage haritasında korku içinde dolaşmak için fazla beklemeyecekler. Sürüm, 29 Ağustos‘tan itibaren tüm platformlarda satışa sunulacak.

Adı Kısaltılan Warcraft Rumble, Soft Launch’a Giriyor

Görüntülenmeler:
35
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com