Kategoriler

Assassin’s Creed Mirage iOS Cihazlar için Yayınlandı

Assassin's Creed Mirage iOS Cihazlara da Geldi

Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage‘ı 5 Ekim 2023’te oyun konsolları ve PC için piyasaya sürmüştü. Oyun devi, Assassin’s Creed Mirage‘ı App Store’da iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPad Air ve iPad Pro için yayınladı. Böylece oyun, sevilen serinin mobil cihazlara çıkarılan ilk konsol oyunu da oldu.

iOS‘a çıkışıyla birlikte oyuncular Assassin’s Creed Mirage‘ın anlatı odaklı aksiyon macerasının tamamını hareket halindeyken deneyimleyebilecek ve Usta Suikastçıya dönüşen genç bir hırsız olan Basim olarak 9. yüzyıl Bağdat’ını keşfedebilecekler.

Ubisoft Sofia tarafından geliştirilen oyunun iPhone ve iPad versiyonları konsol versiyonuyla aynı deneyimi sunuyor. Ayrıca oyun kontrolleri iPhone ve iPad dokunmatik ekranlarına uyarlanarak sezgisel, rahat ve ilgi çekici bir oyun deneyimi amaçlıyor. Çapraz ilerleme ve çapraz kaydetme özellikleri de Ubisoft Connect aracılığıyla sunuluyor ve oyuncuların ilerlemelerini mevcut tüm platformlara aktarmalarına olanak tanıyor.

Assassin’s Creed Mirage, App Store‘dan ücretsiz olarak indirilebilecek ve 90 dakika boyunca oynanabilecek. Tam sürüm ise uygulama içi satın alma ile açılıyor. Oyunun mobil versiyonunu buradan inceleyebilirsiniz.

Microsoft’tan Kıyım! Bethesda Stüdyolarını Kapatıyor

 

Görüntülenmeler:
291
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com