Kategoriler

Battle Crush’ın 2. Beta Testi Başlıyor

Battle Crush'ın 2. Beta Testi Başlıyor

NCSOFT, aksiyon dolu oyunu Battle Crush için ikinci küresel beta testini duyurdu.

Dünya çapındaki beta testi Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu ve Okyanusya’daki 97 ülkeden katılımcıları içerecek. Oyuncular, 21 – 28 Mart 2024 tarihleri arasında betaya katılabilecek. Oyuncular Steam üzerinden PC’de ve Android üzerinden mobil cihazlarda Battle Crush beta testine dahil olacaklar.

Kasım 2023’te G-STAR 2023‘te tanıtılan Battle Crush‘ın yaklaşan ikinci betası, geçtiğimiz Ekim ayında düzenlenen ilk betadan alınan geri bildirimler ve G-STAR gösterisinden elde edilen bilgilerle birlikte önemli oynanış iyileştirmeleri sunacak.

Battle Crush oyununun betasına buradan başvurabilirsiniz.

Battle Crush Oyunu

Battle Crush, oyuncuların düşmanlarla dolu ve sürekli küçülen savaş alanlarında ayakta kalan son kişi olmak için mücadele ettiği heyecan verici bir aksiyon savaş kavgasını içeriyor. Oyuncular arenaya hükmetmek ve düşmanlarını alt etmek için çeşitli tanrılardan ve Calixer adı verilen mitolojik yaratıklardan istedikleri karakterleri seçebilecek. Her biri keşfedilecek oyun stilleri sunan çeşitli Calixer’larla yeteneklerini test ederken, düşmanlarını alt edip ve destansı bir savaşı zaferle taçlandırabilecekler.

Battle Crush Temel Özellikleri

  • Basit kontroller, arazi ve nesneler kullanan stratejik savaş aksiyonu.
  • 30 oyuncuya kadar destekleyen benzersiz savaş alanları ve çeşitli oyun modları.
  • Efsanelerden ilham alan benzersiz aksiyon becerilerine sahip karakterler.

Electronic Arts Klasik Oyunları Artık Steam’de

Görüntülenmeler:
483
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com