Kategoriler

Battlefield 2042 6. Sezon: Dark Creations Yayınlandı

Battlefield 2042 6. Sezon: Dark Creations

Battlefield 2042 6. Sezon: Dark Creations; yeni silahlar, yeni harita, yepyeni cihazlarla tüm Battlefield 2042 oyuncularını aksiyon dolu bir mücadeleye bekliyor.

Electronic Arts‘ın (EA) yayınladığı Battlefield 2042 oyununun en karanlık sezonu Dark Creations ile oyuncular avcı rolünü alıp avlarının peşine düşecek. Tamamen iç mekanlarda geçen yeni bir harita, yeni silahlar, cihazlar ve çok sayıda oynanış iyileştirmesi içeren Battlefield 2042 Sezon 6: Dark Creations tüm FPS hayranları için yayınlandı.

6. Sezon‘da oyuncular, İskoçya’nın Dış Hebrid Dağları’nda gizlenmiş yeni bir haritada, son derece gizli deneyler gerçekleştiren gizli bir teknoloji araştırma tesisinde hayatta kalmak için mücadele ediyorlar. Serinin geçmişindeki, Locker Operasyonu (Battlefield 4) ve Metro Operasyonu (Battlefield 3) gibi oyunun fanatiklerinin en sevdiği haritalardan ilham alan Redacted, tamamen kapalı bir yeraltı ortamına sahip olarak seride bir ilki gerçekleştiriyor.

Dark Creations’ta oyuncuları bekleyen bazı yenilikler şöyle:

Yeni Silahlar

  • VHX D3 – Bu benzersiz ve fütüristik saldırı tüfeği, optimize edilmiş taşınabilirlik ve üstün bir performansa sahip. Bu özellikler de onu yakın ve orta menzilli savaşlar için değerli bir silah haline getiriyor.
  • L9CZ – Yakın mesafede en iyi arkadaşınız olan bu yarı otomatik, son derece isabetli ikincil silah, birincil silahınızın cephanesi tükendiğinde imdadınıza yetişiyor.
  • G428 – Oyuncuların rakiplerini ava dönüştürmesine yardımcı olabilecek isabet ve delme payı yüksek, tamamen yeni bir DMR.

Yeni Cihazlar

  • Cephane ve Tıbbi Keseler – Oyuncular artık takımlarını cephane veya sağlıklarını yenilemelerini sağlayacak keseler atarak destekleyebiliyorlar.

Yeni Araç

  • YUV-2 ‘Pondhawk’ – Üstün uçuş yeteneklerine sahip, bir oyuncunun ve bir arkadaşının hızlı bir şekilde destek sağlamasına ve hedeflere hızla varmasına olanak tanıyan dinamik, iki kişilik bir taşıma aracı.

Güçlü silahlar ve kullanışlı cihazlar içeren yeni Battle Pass seviyeleri, oyunculara avantaj kazandıracak, yeni sezonun kozmetik ürünleri ise düşmanlarınıza daha korkutucu görünmenizi sağlayacak. Tüm bu içeriğe ek olarak 6. sezonda oynanış kalitesine yönelik birçok güncelleme de geliyor. Bununla birlikte Battlefield 2042, 12-16 Ekim tarihleri arasında tüm platformlarda ücretsiz olarak yayınlanarak 6. Sezon‘u ücretsiz olarak deneyimleme şansı sunacak.

HUAWEI’den Altın Akıllı Saat: HUAWEI Watch Ultimate Design

Görüntülenmeler:
50
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com