Kategoriler

BioWare, Yeni Dragon Age Oyununun Adını Değiştirdi

BioWare Yeni Dragon Age Oyununun Adını Değiştirdi

BioWare, yeni Dragon Age oyununun ismini Dragon Age: The Veilguard olarak değiştirdi. Serinin hayranları tarafından merakla beklenen oyunun oynanış fragmanı, gelecek hafta yayınlanacak.

Bir blog yazısı yayınlayan Dragon Age Genel Müdürü ve Baş Yapımcısı Gary McKay, bu isim değişikliği kararlarının arka planını ve Dragon Age: The Veilguard’ın içeriğini anlattı.

McJay blogda şunları yazdı: ‘Yoldaşlarınızı oluşturan yedi benzersiz karakterin her biri, verdiğiniz kararların onlarla olan ilişkilerinizi ve onların hayatlarını etkileyeceği derin ve zorlayıcı hikayelere sahip olacak. Dünyaya salınan korkunç yeni bir tehdide karşı koyarken, unutulmaz kahramanlardan oluşan bu ekibi bir arada tutacaksınız. Dread Wolf’un bu hikayede hala önemli bir rolü var, ancak siz ve yoldaşlarınız – düşmanlarınız değil – bu yeni deneyimin kalbisiniz. Bu nedenle, bu oyunun aslında ne hakkında olduğunu anlatmak ve yeni kahramanlarımız, onların hikayeleri ve tüm Thedas’ı kurtarmak için onları nasıl bir araya getirmeniz gerektiği hakkında ne kadar güçlü hissettiğimizi göstermek adına bu isim değişikliğine gittik. Size gururla yeni Dragon Age’i sunuyoruz: The Veilguard.’ ‘

Diğer yandan BioWare ekibi, 11 Haziran Salı günü saat 18.00‘da Dragon Age YouTube kanalında, Dragon Age: The Veilguard‘ın başlangıç kısmından 15 dakikalık oynanış gösterimi yapacaklarını da açıkladı.

Prime Gaming Haziran Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Görüntülenmeler:
186
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com