Kategoriler

Blizzard’ın Yeni Hayatta Kalma Oyunu 2027’de Gelebilir

Blizzard‘ın 2027 yılında çıkması planlanan ve henüz duyurulmamış yeni bir hayatta kalma oyunu geliştirdiği ortaya çıktı.

Blizzard hayatta kalma oyunu projesi

Oyun devinde görev yapan Baş Çevre Sanatçısı Dan John Cox, ArtStation profiline duyurulmamış bir hayatta kalma projesi ekledi. Yapımlar bölümündeki son eklemeye göre Cox, Blizzard‘ın 2027 yılında çıkarmayı düşündüğü oyunda Baş Çevre Sanatçısı olarak çalışıyor. Ancak oyunla ilgili daha fazla bilgi yer almadı. Konunun haberlerde yer almasının ardından Dan John Cox‘un ArtStation profilindeki proje tarihi 2022 olarak değiştirildi. Insider Gaming‘in Blizzard sözcüsünden aldığı bilgi ise ‘açıklanacak veya tartışılacak bir şey olmadığı’ yönündeydi.

Diğer yandan şu sıralar Diablo 4‘e odaklanmaya devam eden Blizzard, oyunun 17 Ekim‘de başlayacak ikinci sezonu üzerinde çalışıyor. Ek olarak World of Warcraft ve Overwatch içerikleri de Blizzard ekibini bir hayli meşgul ediyor. StarCraft 3‘ün geliştirilmekte olabileceğine dair söylentiler de cabası. Tabii ki Microsoft‘un Activision Blizzard‘ı satın alma girişimi de devam ediyor.

Blizzard‘ın 4 yıl sonraya planladığı bu yeni hayatta kalma oyunu ne olabilir? Yeni bir fikri mülkiyet mi, yoksa mevcut oyunlardan birine mi ait? Ne dersiniz?

 

Acer, Nitro V 15 Dizüstü Oyun Bilgisayarını Tanıttı

 

Görüntülenmeler:
16
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com