Kategoriler

Call of Duty: Mobile 1. Sezon Savaşçının Hikayesi Başladı

Call of Duty: Mobile 1. Sezon Savaşçının Hikayesi Başladı

Call of Duty: Mobile 1. Sezon Savaşçının Hikâyesi’nde peri masalı efsanelerinin çarpıştığı destansı bir yolculuğa hazır olun. Call of Duty: Mobile, inanmak için 1. Sezon: Soldier’s Tale oynamanız gereken yeni bir hikaye ile yıla başladı. Klasik peri masalları dünyası, bir dizi acımasız ve gizemli operatör, silah ve içerik, yeni Orta Avlu haritası ve çok daha fazlası ile tepetaklak olacak.

Call of Duty: Mobile – 1. Sezon: Savaşçının Hikâyesi, oyunculara Cipher – Şapkacının Tebessümü, Ölüm Meleği Alice – Kötülükler Diyarı ve Sophia gibi operatörler dahil olmak üzere yeni ücretsiz ve premium içerik kaynağıyla 50 kademeli Savaş Bileti ödülü kazanma fırsatı veriyor. Sophia – Kızıl Başlıklı operatör görünümünün yanı sıra yeni LW3-Tundra keskin nişancı tüfeği, Silah Taslakları, Profil Kartları, Tılsımlar, Call of Duty® Puanları ve sezon boyunca çıkacak daha birçok içerik oyuncuları bekliyor.

Yeni Harita

Orta Avlu – İlk olarak Call of Duty®: Modern Warfare®’de yer alan Orta Avlu, oyuncuların karmaşık düzende gezinmeleri ve araziyi kendi avantajlarına kullanmaları gerektiren daha küçük bir Çok Oyunculu haritasıdır. Savaşta ekstra destek için açık hava balkonlarını kullanmayı unutmayın.

Yeni Silah

LW3-Tundra – LW3-Tundra, en seçici keskin nişancılar tarafından bile tercih edilen bir silahtır. Nişan alın ve avlu boyunca ateş edin ya da bir balkonda hiçbir atışı kaçırmadan aksiyondan uzak durun.

Call of Duty: Mobile – 1. Sezon: Savaşçının Hikâyesi ayrıca yeni Sezonluk Mücadeleler, Çekilişler, Temalı Etkinlik ve daha fazlasının yanı sıra lansman sırasında ve sezon boyunca mağazada yayınlanacak çeşitli güncellemeler ve iyileştirmeler içerecek.

TCL’in Yeni Ürünleri CES 2024’te Ortaya Çıktı

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com