Kategoriler

Call of Duty: Mobile’da 4. Sezon Heyecanı Başlıyor

Call of Duty Mobile'da 4. Sezon Heyecanı Başlıyor

Call of Duty®: Mobile‘da 4. Sezon – Altına Hücum‘un başlangıcıyla birlikte macera devam ediyor. CODM, yeni sezonla birlikte, yaklaşan 2024 Dünya Şampiyonaları hakkındaki ilk detayları da heyecanla duyurdu.

Yeni İçeriklerle Dolu Bir Sezon

Bu sezon, MG42 LMG (Makineli Tüfek) ve RC-XD gibi define avcısı temasına sahip silah tasarımları ve Operatör Kostümleri ile birlikte Battle Pass ve oyun içi Mağaza’da kazanılabiliyor. Altına Hücum, 17 Nisan’da PT saatiyle 17.00’de başladığında, yeni Sektirmeli Vuruş Çok Oyunculu modunu oynayabilecek, yeni zorlu merkez etkinlik alanını deneyimleyip daha fazlasını keşfedebileceksiniz.

Dünya Şampiyonalarına Doğru Adım Adım

Call of Duty: Mobile, 4. Sezon ile birlikte yeni içerikler, silahlar ve etkinliklerle dolu bu sezon, oyunculara daha da fazla aksiyon ve heyecan sunacak. Altına Hücum ile başlayan bu serüven, define avcılarını maceraya davet ediyor.  CODM, yeni sezonla birlikte, yaklaşan Dünya Şampiyonaları 2024 hakkındaki ilk detayları da yayında duyurdu.

Yeni Sezonda Neler Var?

Sezon 4, oyunculara yepyeni bir deneyim sunuyor. Define avcıları için tasarlanmış silahlar ve kostümler, oyuna yeni bir soluk getirirken, Sektirmeli Vuruş modu ve zorlu merkez etkinlik alanı da oyuncuları bekliyor olacak.

Bethesda Fallout TV Karakterlerinin Statlarını Açıkladı

Görüntülenmeler:
483
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com