Kategoriler

CD Projekt Red, The Witcher Oyunları ile İlgili Planlarını Duyurdu

The Witcher yeni üçleme

CD Projekt Red, bu yılın başlarında The Witcher için henüz bir üçleme gibi görünen yeni bir ‘destan’ın başlangıcı olacak ve henüz ismi açıklanmayan The Witcher 4‘ü duyurmuştu. CD Projekt CEO’su Adam Kicinski dün yaptığı açıklamada, “Yeni bir destan olacağını söyledik. Aklımızda birden fazla var” dedi.

İlk destanın üç oyundan oluştuğunu hatırlatan Kicinski, bu nedenle birden fazla oyun düşündüklerini ifade ederek, “Ama ikinci Witcher efsanesinin ilk oyununun ön prodüksiyonundayız. Unreal Engine 5’te geliştiriliyor.” açıklamasını yaptı.

Stüdyonun geliştirdiği bir sonraki Witcher oyununun adı ne olursa olsun, aslında Witcher 4 olmayacak. CD Projekt‘ten Marcin Iwinski, 2017 yılında, “The Witcher bir üçleme olarak tasarlandı ve bir üçlemenin dördüncü bölümü olamaz, değil mi?” demişti.

Ön yapım aşamasında olması dışında yeni oyun hakkında fazla bir şey bilmiyoruz. Ancak CD Projekt‘in birkaç ay önce yayınladığı teaserdan yola çıkılarak Witcherların Lynx Okulu‘na odaklanacağı tahmin ediliyor.

Andrzej Sapkowski‘nin yarattığı Witcher fantastik roman serisi, CD Projekt Red tarafından video oyun üçlemesi olarak uyarlanmış, daha sonra da Netflix dizisi olarak ekrana gelmişti. Henry Cavill, Anya Chalotra ve Freya Allan‘ın başrolde olduğu The Witcher dizisinin 3. sezonunun ise 2023 yılında yayınlanması bekleniyor. 

Görüntülenmeler:
36
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com