Kategoriler

Dead Island: Riptide 14 Şubat’ta Ücretsiz! Dead Island 2 Steam Çıkış Tarihi de Duyuruldu

Dead Island Riptide 14 Şubat'ta Ücretsiz! Dead Island 2 Steam Çıkış Tarihi de Duyuruldu

Geliştirici Dambuster Studios, Dead Island 2‘nin 22 Nisan‘da Steam‘de satışa sunulacağını duyurdu. Yayıncı Deep Silver da bunu kutlamak için oyun tutkunlarına sürpriz yaptı.

Öncelikle Dead Island: Riptide Definitive Edition, 15 Şubat‘a kadar Steam‘de ücretsiz hale getirildi. Oyunun bu ücretsiz versiyonuna buradan ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak Dead Island Definitive Edition yüzde 85, Dead Island: Retro Revenge ise yüzde 75 indirimli hale getirildi. Dead Island: Retro Revenge; A King’s Tale: Final Fantasy XV, Streets of Kamurocho ve Gargoyles Remastered gibi kaydırma oyunlarıyla tanınan Empty Clip Studios tarafından geliştirildi.

Son olarak, 21 Nisan 2022’de Epic Games Store üzerinden PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC’de yayınlanan Dead Island 2, Epic Games Store’daki bir yıllık sürenin sona ermesiyle 22 Nisan 2024 tarihinde Steam‘e gelecek.

Dead Island 2 oyununun Haus adlı ilk DLC hikaye genişlemesi Kasım 2023’te yayınlanmıştı. SOLA Festival adlı ikinci hikâye genişleme paketi ise bu yıl içinde yayınlanacak.

Death Relives Demosu Steam Next Fest’te Çok Sevildi

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com