Kategoriler

Delta Force, Serinin Dokuzuncu Oyunu ile Geri Dönüyor

Delta Force: Hawk Ops

Efsanevi Delta Force serisi, Delta Force: Hawk Ops ile sürpriz bir geri dönüş yapıyor. Uzun süredir sessiz olan FPS serisinin 9. bölümü, Call of Duty Mobile‘ın arkasındaki TiMi Studio Group tarafından geliştiriliyor.

1998 yılında sadece PC’ye özel bir seri olarak başlayan Delta Force, 4 yıl sonra konsollara yayılmıştı. Delta Force: Urban Warfare ile PlayStation‘a gelen seri halen PS1’deki en iyi FPS oyunlarından biri olarak biliniyor. Geliştirici NovaLogic, 2005’teki Delta Force: Xtreme‘e kadar her yıl yeni Delta Force oyunları çıkardı. Devam oyunu Xtreme 2, 2009 yılında piyasaya sürüldü ve çoğunlukla olumsuz eleştirilerle karşılandı. Başka projelere yönelen stüdyo başarılı olamayınca 2016 yılında THQ Nordic‘e satıldı. Avusturyalı yayıncı o zamandan beri Delta Force serisini yeniden canlandırmaya niyetli görünmüyordu.

IGN‘in haberine göre; Call of Duty Mobile‘ı geliştiren TiMi Studio Group, Delta Force: Hawk Ops adlı yeni oyun için, uzun süredir kullanılmayan FPS markasının lisansını THQ Nordic‘ten aldı. TiMi, yeni oyunu 30 saniyelik tanıtım videosu ile duyurdu. Hawk Ops‘tan detaylı bilgi ve görüntüleri ise Gamescom‘da edinebileceğiz.

Bu arada TiMi Studio Group, Delta Force: Hawk Ops‘un hem PC ve konsollar hem de mobil cihazlar için çok platformlu bir oyun olacağını doğruladı. Oyun;  Android, iOS, PC, PS5 ve Xbox Series X/S için geliştiriliyor.

Delta Force: Hawk Ops, TiMi Studio Group‘un şu anda üzerinde çalıştığı tek lisanslı oyun değil. Çinli geliştirici Metal Slug Code: J ve isimsiz bir Monster Hunter oyununu da geliştiriyor.

Skull and Bones’un Yeni Kapalı Betası Başlıyor

 

Görüntülenmeler:
13
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com