Kategoriler

Destroy All Humans’ın Stüdyosu Personelin Yarısını İşten Çıkardı

Destroy All Humans'ın Stüdyosu Personelin Yarısını İşten Çıkardı

Destroy All Humans oyun serisinin yeniden yapımlarının arkasındaki Embracer‘a ait Black Forest Games stüdyosu, çalışanalrının yaklaşık yarısını işten çıkardı.

Kotaku’nun haberine göre; geçen yıl kamuoyuna açıklanan çalışan sayısı 110 olan Black Forest Games, çalışanlarını işten çıkarmalar konusunda dün bilgilendirdi ve sosyal medyada bu konuda paylaşımlar yapılmaya başlandı.

Embracer Grubu Zorda

Black Forest Games küçülen ne ilk ne son stüdyo olacak. Video oyun endüstrisi geçtiğimiz yıl boyunca işten çıkarmalarla boğuşmuş ve özellikle Embracer grubuna ait birçok şirket zarar görmüştü. Embracer‘ın devam eden maliyetleri düşürme ve küçülme programı kapsamında birçok stüdyo kapatıldı ve birçoğu da küçültüldü. Bu haftanın başlarında, Elex stüdyosu Piranha Bytes da kapanmakla karşı karşıya olduğunu açıkladı.

Son Projeleri Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin

Ekibin yarısına yol veren Black Forest Games‘in bir sonraki projesinin Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin olduğunu hatırlatalım. Kült çizgi roman serisinden uyarlanacak oyun karanlık ve cesur God of War esintili haliyle oyunseverlerin karşısına çıkacak.

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin, geçtiğimiz yaz düzenlenen bir etkinlikte resmen duyurulmuş ve PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için çıkacağı teyit edilmişti. Oyunun ne zaman çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

Türkiye’nin İlk Taktik FPS Oyunu Contain Bugün Erken Erişime Çıkıyor

Görüntülenmeler:
214
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com