Kategoriler

Diablo 4 Xbox Game Pass’e Geliyor! İşte Tarihi

Diablo 4 Xbox Game Pass'e Geliyor! İşte Tarihi

Activision Blizzard, Diablo 4 ile Microsoft‘un abonelik hizmeti Xbox Game Pass‘e oyun vermeye başlıyor.

Xbox Başkanı Sarah Bond, Official Xbox Podcast‘in bir bölümünde, Diablo 4‘ün Xbox Game Pass abonelik hizmetine gelen ilk Activision Blizzard oyunu olacağını duyurdu. Bond, Diablo 4‘ün 28 Mart 2024 tarihinde Game Pass’e dahil olacağını da sözlerine ekledi.

Activision Oyunalrı Zamanla Game Pass’a Gelecek

Microsoft, uzun ve tartışmalı bir sürecin ardından Activision Blizzard‘ı Ekim 2023’te 68,7 milyar dolar karşılığında resmen satın aldı. Bu anlaşma ile Activision Blizzard‘ın aralarında Call of Duty, Warcraft, Overwatch ve Diablo‘nun da bulunduğu serileri de Microsoft’a ait oldu. Satın alma tamamlandığında Microsoft Gaming CEO’su Phil Spencer, Game Pass aboneliklerine Activision Blizzard oyunlarının zaman içerisinde geleceğini açıklamıştı.

Diablo 4 Vessel of Hatred

Diğer yandan bu yılın sonlarına doğru Diablo 4 için Vessel of Hatred adlı ilk genişleme paketinin çıkması bekleniyor. Vessel of Hatred, Diablo evreni için tamamen yeni olan bir sınıfı beraberinde getirecek ve Blizzard’ın Diablo 4 için her yıl yeni bir genişleme paketi yayınlama planını başlatacak.

Diablo 4 ilk olarak 30 Mayıs 2023’te PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One ve Xbox Series X için piyasaya sürüldü. Blizzard’ın Battle.net hizmeti aracılığıyla PC’de piyasaya sürülen şirket, daha sonra Diablo 4’ü Steam aracılığıyla yayınlanmıştı.

Dead Island: Riptide 14 Şubat’ta Ücretsiz! Dead Island 2 Steam Çıkış Tarihi de Duyuruldu

Görüntülenmeler:
431
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com