Kategoriler

Diablo Immortal, Canavarlı Güncellemeyle Birinci Yaşını Dolduruyor

Diablo Immortal

Diablo Immortal‘da yolculuk, Korunak‘ın son genişleme paketiyle birlikte kendi görev serisine sahip yepyeni bir bölge, daha yüksek Cehennem zorlukları, her sınıf için yeni bir yetenek, bir açık dünya PvP etkinliği, yeni yan görevler ve çok daha fazlasını içeren yeni güncellemeleriyle devam ediyor.

Cehennemde Neler Var?

  • Kadimlerin Beşiği: Münzevi insanların yaşadığı bu gizemli adaya orada yaşayanlar Kadimlerin Beşiği diyor. Oyuncular 15 Haziran’da ana görev serisinin bir sonraki bölümüne başlayacak ve bununla beraber yan görevler, Ödül Avları ve düşman türleri keşfedecekler. Üstelik kahramanının cesaretini sınamak için daha da yüksek Cehennem zorlukları geliyor!
  • Daha Fazla Silah: Oyuncular aynı anda iki silah seti donanabilecek. Karakterler için iki ilave birincil teçhizat yuvası eklenecek ve toplam yuva sayısı sekize çıkacak. Her silah seti kendi birincil ve ikincil silah yuvasına sahip, bu da çarpışmalarda her zamankinden daha fazla seçenek sunuyor.
  • Daha Fazla Yetenek: Her sınıf 53. seviyede kilidi açılan ilave bir yetenek kazanacak, böylece faydalı grup etkileri sağlanarak ve hissedilen boşluklar doldurularak her sınıfın oynanış tarzı derinlik kazanacak.
  • Güncellenmiş Helliquary Sistemi: Altı yeni Helliquary patronu ve Helliquary Hücumu adlı yeni bir oyun modu ile oyuncular aynı oluşum içerisinde bu patronlarla karşı karşıya gelecekler. Oyuncular her Cehennem zorluğunda ilerledikçe özel görünüm ödülleri kazanmak için savaşabilecekleri daha da fazla patronun kilidini açacak.
  • PvP Fatih Etkinliği: Shassar’da Fahir aristokrasisinin acımasız oyunlar düzenlediği eski bir dövüş çukuru ortaya çıkarıldı. Sınırlı süreliğine oyuncular PvP Fatih etkinliğine katılarak efsanevi ödüller kazanabilir. Etkinlikte karşılaşmalara katılarak tamamlanabilen günlük vazifeler ve mücadeleler olacak. Ayrıca yakında yepyeni bir sınıf çıkacak.

 

Xbox Games Showcase Extended ile Oyunlara Doyduk

Görüntülenmeler:
35
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com