Kategoriler

Diablo IV Xbox Game Pass’e Geldi

Diablo IV Xbox Game Pass'e Geldi

‘Hani gelmeyecekti?’ dediğinizi duyar gibiyiz. Blizzard Başkanı Mike Ybarra, geçtiğimiz yıl Microsoft – Activision Blizzard davasının sonucunun Xbox Game Pass‘e yansımasını bekleyen oyunculara kötü haberi vermiş ve satın alma gerçekleşse bile Diablo 4‘ün Game Pass‘e gelmeyeceğini söylemişti. Ybarra‘nın kesin ifadesi karşısında üzülen Diablo hayranlarına iyi haber geldi.

 

Xbox Game Pass’te Olacak

Diablo IV artık Xbox Game Pass Ultimate, PC Game Pass ve Konsol için Xbox Game Pass aracılığıyla Xbox ve bilgisayar üzerinden oynanabilecek. Diablo IV‘te görev serisini deneyimlemek, geniş ortak dünyayı keşfetmek ve oyuna düzenli olarak yeni öğeler, düşmanlar, mekanikler ve çok daha fazlasını getiren sezonluk içeriklerin tadını çıkarmak için oyuncular hemen oynamaya başlayabilecek. Ayrıca platformlar arası oynama ve ilerleme sayesinde maceraya kalınan yerden devam etme veya tüm platformlardaki arkadaşlarla birlikte oynama şansları da olacak.

Diablo IV Nefret Çanağı Bu Yıl Çıkacak

Haziran 2023’te lansmanı yapılan Diablo 4, Blizzard‘ın en hızlı satan oyunu oldu. Ayrıca oyunun ilk genişlemesi olan ve korkunç hikâyeyi sürdürerek baş şeytan Mephisto’nun kötücül planlarının derinlerine inecek Nefret Çanağı, bu yılın ilerleyen aylarında geliyor.

Diablo IV Oyununa Işın İzleme Geliyor

Görüntülenmeler:
285
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com