Kategoriler

Diablo IV: Zir’in Mezbahası Kan Sezonu’nun En Zorlu Mücadelesi Olacak

Diablo 4 Zir'in Mezbahası

Diablo IV Kamp Ateşi Sohbetleri’nde yeni Diablo IV: Zir’in Mezbahası ve bunun yanı sıra ilk sınırlı süreli etkinlik olan Kara Kış Marazı ve gelecek kalite güncellemeleri hakkında Diablo Topluluk Müdür Yardımcısı Adam Fletcher, Oyun Yönetmeni Joe Shely ve Yardımcı Oyun Yönetmeni Joseph Piepiora detayları paylaştı.

  • Yeni Zir’in Mezbahası ile kendini Kan Sezonu’nun şimdiye kadarki en zorlu mücadelesine hazırla. 5 Aralık’tan itibaren bu oyun sonu zindanlarının doruk noktası olan zindan, tüm düşmanları öldürmen ve Lort Zir’in sadık Kan Arayanlarını alt etmen için sana 10 dakika verecek. Başarıya ulaşırsan Mezbaha’da daha da derinlere inebilirsin ancak her yeni seviye, daha zorlu mücadele demektir. Kanlı Gözyaşları Oyması, Mezbaha’da yaşayan türlü türlü sapkınları alt etmek için son derece gereklidir.
  • 12 Aralık’ta başlayacak sınırlı süreli etkinlik olan Kara Kış Marazı’nda, Kırık Tepeler’de yeni bir korku kol geziyor. Yeni canavarları alt ederek, görevleri tamamlayarak ve etkinlik ilerlemesi kazanarak Kara Kışın kahramanı ol. Ayrıca Kırık Tepeler halkına umut vermek için Kara Kış Meydanı’nı kanlı kupalarınla süsleyebilirsin. Ama dikkat et, Kızıl Örtülü Dehşet olarak bilinen tehlikeli bir yaratık, Marazifriti hizmetkârlarıyla birlikte bölgede sinsice dolaşıyor.
  • Diablo IV’e öğe güncellemeleri geliyor. Topluluğun verdiği geri bildirimler dikkate alınarak yapılan bu güncellemelerin dördüncü sezonda yayınlanması planlanıyor; ayrıntılı bilgiyi ilerleyen zamanlarda paylaşılacak.

Age of Sigmar Alınır mı? Warhammer Age of Sigmar Realms of Ruin İncelemesi

Görüntülenmeler:
32
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com