Kategoriler

Dragonflight Seeds of Renewal Yayınlandı

Dragonflight Seeds of Renewal Yayınlandı

World of Warcraft Dragonflight‘ın en son içerik güncellemesi Seeds of Renewal çıktı.

Son güncelleme ile Zümrüt Rüya’da yeni Dünya Ağacı’nı Fyrakk’in saldırısından kurtardıktan sonra ejderha kavimleri ve kahramanlarımız, yuvalarını tekrar inşa edip aralarındaki ayrılıklarda uzlaşmak ve ölümlü ırklar arasındaki bağları yeniden kurmak için yüzünü geleceğe çeviriyor.

Ejderha Biniciliği Artık Azeroth’ta Uçuşa Uygum Tüm Bölgelerde Kullanılabilecek

Mevcut tüm ejderha biniciliği binekleri, Ejderha Adalarının ötesinde maksimum hızlarının %80’i kadarında kullanılabilecek.
Oyuncular bu ayın sonunda Outland Cup’ın sınırlı süreliğine mevcut olacağı bir sonraki Kupayı bekleyebilirler.

Azeroth’un Arşivleri’nde Ejderha Adalarının Tarihini Keşfet Keşfet

Bu genel etkinlikte oyuncular Ejderha Adalarının tarihini keşfedebilir, benzersiz karakterlerle tanışabilir, eski zamanların hikâyelerini dinleyebilir ve bu süreçte transmog ekipmanları, petler ve binekler gibi harika ödüller kazanabilirler!

Gece Elfi Başkenti Bel’Ameth’i Yeniden İnşa Et

Kaldorei dilinde Bel’ameth “tanrıçanın kolları” anlamına gelir ve bu yeni görev merkezi, yeni Dünya Ağacı Amirdrassil’in kökleri arasına yeni kökler salan Gece Elfleri için bir umut sığınağıdır.

Gilneas’ı Geri Al

Bu yeni görev senaryosunda oyuncular yeni ama tanıdık düşmanların işgal ettiği Gilneas topraklarını geri almak için güçlerini savaşa hazırlayan Kral Greymane’e yardımcı olabilirler.

Yeni Özellik: Takipçi Zindanları

Bir Dragonflight zindanı veya yeni bir rol öğrenmek isteyen ya da ara verip dönen oyuncular, Normal zorluk derecesinde sekiz Dragonflight zindanından birine girip 1-4 oyuncu için tasarlanan bu yeni modda takipçi NPC yoldaşlarıyla birlikte savaşabilir.

Oyuncular ayrıca yeni hikâye sefer görevleri, Draenei ve Troller için yeni özelleştirmelerin yanı sıra Şerbaz petleri için ek özelleştirmeler de bulacaklar.

Türkiye’nin İlk Taktik FPS Oyunu Contain Bugün Erken Erişime Çıkıyor

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com