Kategoriler

Epic MEGA İndirim Başladı

Epic Mega İndirim

Epic Games Store, Epic MEGA İndirim 2023‘ü başlattı. Oyun platformunun bugüne kadarki en büyük indirimlerinden biri olan Epic Mega İndirim‘de seçili oyunlarda yüzde 75’e varan indirimler oyunculara sunulurken, uygun oyunlarda yüzde 25 ek indirim veren Epic Kuponu da geri geliyor. Ayrıca bir sonraki uygun Epic Games Store alışverişinde harcamak üzere satın alımlarının yüzde 5’ini geri kazandıran yepyeni Epic Ödülleri programı da başlatıldı.

Hediye Oyunlar

Öte yandan Epic Mega İndirim kapsamında dört hafta boyunca dört ücretsiz oyun verilecek. Oyuncuların, 18 Mayıs 2023 TSİ 18.00’den 15 Haziran 2023 TSİ 18.00‘e kadar her perşembe Epic’e giriş yapmaları gerekiyor. Hediye edilen ilk oyun Death Stranding oldu. Oyun 25 Mayıs’a kadar platformda ücretsiz olacak.

Epic Kuponu Nasıl Kullanılıyor?

Epic‘ten bir oyun satın aldığınızda Epic Kuponu, ödeme ekranında otomatik olarak uygulanarak yüzde 25 indirim sağlayacak. Epic Kuponu, tek oyunlu satın alımlarda ya da tüm indirimler uygulandıktan sonra toplam tutarın 199,99 TL veya üstü olduğu durumlarda çoklu oyun satın alımları için kullanılabilir. Tamamlanan her uygun satın alım için otomatik olarak başka bir kupon alabilirsiniz.

Bu kuponu kullanarak The Last of Us Part I, Hogwarts Legacy ve yakın zamanda çıkan Redfall gibi popüler yüksek bütçeli oyunlarda indirim alabilirsiniz. Kuponun geçerli olduğu tarih aralığında çıkan tüm uygun oyunlarda da indirim elde edebilirsiniz. Yakın zamanda nelerin çıkacağını görmek için mağazadaki ‘Çok Yakında’ bölümüne göz atabilirsiniz.

Hangi PC Oyunları İndirimde?

Saints Row – Yüzde 55 indirim

Saints Row‘un yeniden yapımı, bir yandan sağlam arkadaşlıklar kurup bir yandan da bir suç örgütü inşa etmene olanak tanıyor. Bir suç sandbox’ı için şaşırtıcı derecede erdemli bir oyun. Oyunun başında sadece kiranı ödemen gerekirken birden Santo Ileso’nun yeraltı dünyasına çekiliyorsun. Oyundaki dokuz bölge; görevler, yan görevler ve savaşacak rakip çetelerle dolu. Ayrıca, bu bir Saints Row oyunu olduğundan tüm bunları atlayış tulumu giyerek ve yaylı boks eldivenleri kullanarak yapabilirsin.

Crime Boss: Rockay City – Yüzde 20 indirim

Crime Boss: Rockay City, mensup olduğun çetenin Rockay City’nin kontrolünü ele geçirmek için mücadele ettiği çarpıcı bir FPS-strateji karışımı. Bu nişancı oyunu, Payday’in planlama, alarmlar ve silahlı çatışmalarla dolu soygunlarını şehir çapında gerçekleştirilen bir hâkimiyet savaşına bağlıyor. Oyunun yapay zekâsı her senaryoyu bir dizi modül kullanıp oluşturarak her oynanışta farklı bir hikâyeyle yeni bir deneyim yaşamanı sağlıyor. Üstelik bu hikâyeye Michael Madsen, Danny Glover, Kim Basinger ve Chuck Norris’i içeren bir kadro hayat veriyor.

FIFA 23 Standard Edition – Yüzde 70 indirim

Futbol hiç bu kadar güzel gözükmemişti. FIFA 23; 19.000’den fazla oyuncu, 700’den fazla takım, 100’den fazla stadyum ve 30’dan fazla ligle kusursuz bir deneyim sunan lider futbol oyunu. Ayrıca bunlara ilk kez iki kadınlar ligi de dahil. Bu, her türden oyuncunun keyif alacağı bir oyun. FIFA 23, hızlıca bir maç yapıp eğlenmek isteyenlerden bireysel istatistik ve taktiksel diziliş meraklılarına kadar herkes için yeşil sahaların tek yıldızı.

Far Cry 6 Standard Edition – Yüzde 75 indirim

Far Cry 6, bir muz cumhuriyetinin kabuğunu soyduğun tropikal bir sandbox oyunu. Giancarlo Esposito tarafından canlandırılan karizmatik ama acımasız bir diktatöre karşı bir devrimci olarak savaşacağın bu oyunda devasa bir gerilla savaşı seni bekliyor. Bu FPS oyununda ormanda çevikçe ilerleyip hikâyenin içine dalabilir veya yerel halkın eğreti silahları ve taktikleriyle keyifli anlar yaşayabilirsin. Oyunda Macarena CD’leri fırlatan bir silah ve savaşta sana yardımcı olması için çağırabileceğin dost canlısı bir timsah var.

Steam Spor Festivali Başladı

Görüntülenmeler:
6
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri · PC