Kategoriler

Eşzamanlı 400 Bin Oyuncuya Ulaşan Helldivers 2’de Maksimum Oyuncu Sayısı Sınırlandırıldı

Eşzamanlı 400 Bin Oyuncuya Ulaşan Helldivers 2'de Maksimum Oyuncu Sayısı Sınırlandırıldı

Arrowhead Game Studios tarafından geliştirilen Helldivers 2, oyun platformu Steam’de 400 bin eş zamanlı oyuncuya ulaştı. Bu gelişmeyle stüdyo maksimum oyuncu sayısını geçici olarak sınırlama kararı aldı.

Steam’de Rekor Sayı

Yayınlanma tarihi itibariyle Helldivers 2 maksimum 409 bin 367 eş zamanlı oyuncu sayısına ulaşarak Grand Theft Auto V‘in üzerine çıktı ve Steam‘de en çok oynanan 25 oyun arasına girdi.

Maksimim Oyuncu Sayısı Geçici Olarak Sınırlandırıldı

Oyunun resmi Discord hesabında yapılan paylaşımda Arrowhead, Helldivers 2‘nin oyuncu kapasitesini artırmak için çalışmaya devam ederken, aynı anda oyunda bulunabilecek oyuncu sayısına bir sınır koymak zorunda kaldıklarını açıkladı.

Arrowhead‘den yapılan bilgilendirmede, ‘Ekibimiz bu sorunları çözmek için gece gündüz çalışıyor. Bazı nedenleri hafifletmeyi başarmış olsak da, tüm Cehennem Dalgıçlarımızı barındırmak için gereken ölçeklendirmeye ayak uydurmakta hala zorlanıyoruz. Bu nedenle, sunucu istikrarını daha da iyileştirmek için eş zamanlı oyuncularımızı 450 bin civarında sınırlamak zorunda kaldık. Tavanı yükseltmek için ortaklarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz. İlerlemeyle ilgili sorunlarınız varsa, lütfen her şeyin tekrar senkronize olması için oyunu yeniden başlatın. Sabrınız için teşekkür ederiz.’ denildi. Sunucuların durumu hakkında bugün bir güncelleme yapılması bekleniyor.

Warframe Bu Ayın Sonunda iOS’a Geliyor

Görüntülenmeler:
467
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com