Kategoriler

Final Fantasy 14 Xbox Açık Beta Testi Bu Ay Sonunda!

Final Fantasy 14 Xbox Açık Beta Testi Bu Ay Sonunda!

Square Enix, Final Fantasy 14 oyununun Xbox Series X/S için açık beta testini 21 Şubat‘ta başlatacak.

Final Fantasy 14 açık beta testi yalnızca oyunu ilk kez oynayan yeni oyuncular için geçerli olacak. Ancak ücretsiz deneme sürümüne veya Square Enix hesaplarında kayıtlı oyun lisansına sahip olan oyuncular teste katılamayacak.

Resmi duyuruya göre Final Fantasy 14 oyununun resmi sürümü, açık beta testinin sonuçlanmasının hemen ardından, Xbox Series X/S’de piyasaya sürülecek. Oyun çıkışı için kesin tarih ise açıklanmadı. Açık beta ve Xbox sürümü, bu yazın sonlarına doğru çıkacak olan ve yeni bir hikaye serisinin başlangıcı olacak olan bir sonraki genişleme paketi Dawntrail’in öncesinde geliyor.

Açık beta testi, sınırlamaları da dahil olmak üzere Final Fantasy 14’ün ücretsiz deneme sürümündeki her şeyi içerecek. Ayrıca deneme sürümü Stormblood genişleme paketini de kapsayacak şekilde genişletildi, yani oyuncular A Realm Reborn ve ilk iki genişleme paketini 70. seviyeye kadar test edebilecekler.

Phil Spencer geçtiğimiz yıl Las Vegas Fan Fest etkinliğinde Final Fantasy 14‘ün Xbox konsollarına geleceğini duyurmak için sahneye çıkmıştı. Açık beta geçen ay Microsoft tarafından yanlışlıkla erken duyuruldu ve ardından hızla yayından kaldırıldı. Tokyo Fan Fest etkinliğinde Square Enix açık betanın 21 Şubat civarında başlayacağını belirtti ve bu tarşh doğru çıktı.

Star Wars Jedi: Survivor Oyunu Grammy Ödülü aldı

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com