Kategoriler

GTA 6 Fragmanı Önce Sızdırıldı, Sonra Yayınlandı! İşte GTA 6 Çıkış Tarihi ve Çıkacağı Platformlar

GTA 6 Fragmanı Grand Theft Auto 6

Rockstar Games, Grand Theft Auto 6 (GTA 6) görüntülerinin internette sızdırılmasının ardından resmi fragmanı yayınladı.

Hayran hayran izlediğimiz GTA 6 fragmanına göre; oyun 2025 yılında piyasaya çıkacak ve PC kullanıcılarına kötü haber: Şu an için Xbox Series X ve S ile PlayStation 5 için piyasaya sürülmesi planlanıyor. PC sürümü hakkında şimdilik herhangi bir bilgi yok.

GTA 6, PC’lere Gelecek mi?

GTA 6‘nın piyasaya çıkışında PC’ye gelip gelmeyeceği sorusu uzun süredir tartışılıyordu. Rockstar oyunlarının hayranları, stüdyonun geçmişteki diğer oyunlarını konsolla aynı gün PC’ye çıkarma konusundaki isteksizliğine ve yıllar boyunca modlama topluluğuyla olan sorunlu ilişkisine dikkat çekti. Yine de bazıları GTA 6 gibi büyük bir oyunun stüdyonun PC oyunlarına yönelik tutumu için bir dönüm noktası olabileceğini düşünüyordu, lakin bu umutlar gelen haberlerle yıkıldı. Rockstar, Grand Theft Auto 6‘nın 2025 yılında PlayStation 5 bilgisayar eğlence sistemlerine ve Xbox Series X|S oyun ve eğlence sistemlerine geleceğini doğruladı, ancak PC’den bahsetmedi.

Öte yandan büyük Rockstar oyunları eninde sonunda PC’ye gelme eğiliminde. Fakat IGN’in haberine göre; PC oyuncularının son on yılın en büyük oyunlarından biri olabilecek bu oyun için ne kadar beklemek zorunda kalacakları konusunda oyun firması sessiz kalmayı tercih etti.

Age of Sigmar Alınır mı? Warhammer Age of Sigmar Realms of Ruin İncelemesi

Görüntülenmeler:
102
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com