Kategoriler

Have A Nice Death Fast Food Temalı Güncellemesini Duyurdu

Have A nice death

Magic Design tarafından geliştirilen Have A Nice Death erken erişimdeki bir 2 boyutlu rogue-like oyunu. Özellikle stilize grafikleri ve şirin karakteristik görselliğiyle dikkat çeken oyun Hollow Knight’ı da andırıyor. Ancak Hollow Knight’ın bile sahip olmadığı bir temayı bünyesine dahil etmeye hazırlanıyor: Fast Food!

Oyunda günümüz dünyasında gerçekleşen savaşlar, salgınlar ve felaketler sonucu iyice artan vefat sayıları yüzünden fıttıran Ölüm’ün kendisini kontrol ediyoruz. Yeraltında önümüze gelene patronun kim olduğunu öğretircesine pata küte girişirken sinir stres atmaya çalışıyoruz. Halihazırda Steam üzerinden erişilebilen Have A Nice Death için yeni güncelleme 7 Temmuzda bizlerle olacak. İncelemeleri oldukça olumlu olan oyun ayrıca ilgili ve topluluğunu dinleyen geliştiricilere sahip olmasıyla göze batıyor.

Oyunda silah çeşitliliği, düşman tiplerinin çokluğu ve kullanılabilecek güç sayısı da azımsanacak miktarda değil. Nispeten hızlı bir tempo vaadeden oynanış türünün tipik özelliklerinin çoğunu barındırıyor. Ancak bu kesinlikle kötü bir şey değil. Bilhassa, beklentilerinizin tamamının ve daha fazlasının karşılanacağı anlamına geliyor.

Güncellemeyi detaylandıran bir video yayınlayan Magic Design oyunu olabileceğinin en iyi haline getirmek için çalışmaya devam edeceklerini de belirtti.

Yemek odaklı teması ile yeni bölgeler, yetenekler ve düşmanlar ekleyecek olan Fast Food olur da içinizdeki side scrolling action platformer sevdalısını heycanlandırmaya yetmediyse Hollow Knight’ın yeni oyunu Silksong’a dair bilgileri içeren haberimize göz atabilirsiniz.

 

Görüntülenmeler:
40
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri · PC
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com