Kategoriler

Helldivers 2 Oyunu 1 Milyon Satışa Ulaştı

Helldivers 2 Oyunu 1 Milyon Satışa Ulaştı

Arrowhead Game Studios tarafından geliştirilip, PlayStation‘ın yayınladığı Helldrive 2 oyunu satış rakamları ile ekiplerin yüzünü güldürdü.

8 Şubat 2024 tarihinde PlayStation 5 ve PC’ler için piyasaya sürülen Helldivers 2, kısa sürede oyun dünyasının en çok konuşulan oyunlarından biri haline gelmeyi başardı. PlayStation‘ın PC’de bugüne kadarki en büyük lansmanı olarak değerlendirilirken, oyununun geliştiricisi firması Arrowhead’in CEO’su Johan Pilestedt, Twitter’da satışların ‘bir milyon civarında’ olduğunu belirtti ve Helldivers 2‘nin tahminleri çoktan aştığına atıfta bulundu.

Ayrıca CEO Johan Pilestedt, bir kullanıcı, firmanın sadece Arrowhead‘den 10 milyon satış görmek isteyen açgözlü bir şirket olduğunu iddia ettiğinde ise Sony’yi şöyle savundu: ‘PlayStation’daki dostlarımız da sizin ve benim gibi oyuncular. Hepimiz piyasada harika oyunlar istiyoruz.’

Öte yandan Lansmanında yaşanan bazı sorunlara rağmen satış rakamı beklentileri hayli aşan Helldivers 2‘de eşleştirme ve bağlantı sorunları sürse de, dünyanın dört bir yanındaki içerik oluşturucular ve oyuncular sosyal medyada oyunun kliplerini ve olumlu eleştirilerini paylaşıyor.

Üçüncü şahıs nişancılık oyunu olan Helldivers 2 Steam’de Palworld, Enshrouded ve Counter-Strike 2 gibi oyunlarla birlikte en çok satan oyun olarak listeleniyor. Oyunu buradan inceleyebilirsiniz.

Prince of Persia: The Lost Crown İncelemesi

Görüntülenmeler:
184
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com