Kategoriler

Immortals of Aveum Oyununun Çıkış Tarihi Ertelendi

Immortals of Aveum

Geliştirici Ascendant Studios, fantastik bir birinci şahıs nişancı oyunu Immortals of Aveum‘u planlanan çıkış tarihinden bir ay sonraya erteledi.

Summer Game Fest‘te öne çıkan oyunlardan olan Immortals of Aveum, yeni açıklamaya göre 22 Ağustos‘ta PlayStation 5, Xbox Series X |S ve PC’ler için çıkacak.

Oyun Direktörü Bret Robbins ve ekibi yayınladıkları blog yazısında, “Hedefimizin tamamını gerçekleştirmek için birkaç hafta daha zaman ayıracağız ve yeni lansman tarihimizi 22 Ağustos Salı günü olarak belirledik. Bu bize oyunu daha iyi hale getirmek, tüm platformlara optimize etmek ve güçlü bir çıkış yapmak için zaman verecek. Bu işi doğru yapmayı kendimize ve size borçluyuz.” ifadelerini kullandı.

Aralarında birkaç eski EA ve Telltale geliştiricisinin de bulunduğu Ascendant Studios, beş yıl önce kendi kendini finanse eden bir stüdyo olarak ilk projesi üzerinde çalışmaya başladı. EA‘in Originals çatısı altında yayınlayacağı Immortals of Aveum, bu ekip tarafından Unreal Engine 5.1 ile geliştirildi.

Türkiye’nin Oyun Kuluçka Merkezleri GamesUP Çatısı Altında Birleşti

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com