Kategoriler

Immortals of Aveum The Echollector Güncellemesi Maceraya Yeni Bir Soluk Getiriyor

Immortals of Aveum The Echollector

Ascendant Studios tarafından geliştirilen tek oyunculu FPS oyunu Immortals of Aveum‘un en büyük güncellemesi The Echollector (1.0.6.0) yayınlandı.

Uçurumun kenarındaki bir dünyayı kurtarmak için elit bir savaş büyücüleri grubuna katılan Jak‘in hikayesini anlatan oyunun tamamıyla ücretsiz olarak sunulan güncellemesi, beraberinde Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC’de heyecan verici bir deneme sürümü de getiriyor.

Güncelleme, yeni oyun sonu içeriği The Echollector‘ın yanı sıra çok sayıda performans iyileştirmesi, düzeltmeler ve merakla beklenen New Game+ ve zorlu Grand Magnus zorluk seviyesi de dahil olmak üzere yeni içerikler sunuyor. Mevcut oyuncular, tamamlanacak dört oyun sonu Shatterfanes’in yanı sıra yepyeni bir boss savaşıyla, farklı bir ilerleme yolunu deneyimleyebilecekler.

Bu güncelleme, tüm platformlarda devam eden optimizasyonlar sayesinde daha akıcı performansla birlikte Immortals of Aveum‘a şu içerikleri ekliyor:

Oyun Sonu İçeriği

Aveum’u yozlaşmış Shatterfanes’ten kurtaran ve The Echollector olarak bilinen büyülü bir yapının, The Path’in gücünü emmesini engelleyen yeni oynanış içeriği “The Echollector”da Jak’ın macerasına devam edebileceksiniz.

  • Tamamlanacak dört yeni oyun sonu Shatterfanes: İlk üç Fane, The Echollector ile son boss dövüşüne giden Fane yolunu açıyor.
  • Efsanevi Yeşil Mühür dahil yeni Donanım ödülleri kazanma şansı.
  • Kadim bir Arystean varlığı olan Echollector’un hikayesini anlatan, keşfedilecek yeni bir Lore.

New Game+

Oyuncuların temel ilerleme özelliklerini korurken veya geliştirirken, yeni bir oyuna başlama seçeneği sunuluyor.

  • NG+’daki Forge ile Destansı ve Efsanevi ekipmanlarınızı daha ileri seviyelere yükseltebileceksiniz.
  • Düşman sağlığı, hasarı ve yetenekleri yeniden dengeleniyor.
  • Jak, ilk oynanış turunda kilidi açılan büyü ve yeteneklerin çoğunu ileriye taşıyabiliyor.
  • Oynarken kazanılan deneyim ve para biriminde yapılan ayarlamalar.

Grand Magnus Zorluk Seviyesi

  • Immortals of Aveum’un şimdiye kadarki en zorlu versiyonunu deneyimlemek için en sağlam mücadelelere ev sahipliği yapan yeni bir zorluk seviyesi.

Logitech G’ten Kasım Ayına Özel Kampanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com