Kategoriler

Krafton, PUBG: BATTLEGROUNDS’A Klan Sistemi Ekledi

PUBG BATTLEGROUNDS Klan Sistemi

PUBG: BATTLEGROUNDS oyununa, oyuncuların çeşitli avantajlar ve ödüller kazanmak için klanlar oluşturmasına ve klan üyeleriyle birlikte oyun oynamasına olanak tanıyan Klan Sistemi geldi.

BATTLEGROUNDS PLUS hesaplarına sahip oyuncular, lobide bulunan klan düğmesine tıklayarak klanlar oluşturabilecek. Klan oluşturulduktan sonra klan arama, sohbet ve bildirimler gibi çeşitli özellikler elde edecek. Her klan bir klan lideri, yönetici ve genel üyelerden oluşacak ve en fazla 100 üyeye sahip olabilecekler. Eğitim görevlerini tamamlayan oyuncular bir klana katılmaya hak kazanacak. Bu oyuncular isterlerse bir klana katılma talebinde bulunabilecek veya mevcut bir klan üyesi tarafından davet edilebilecekler.

Krafton ayrıca klanları daha da keyifli hale getirmek için, klan seviyesi ve ödülleri olan yeni bir ilerleme sistemi de getirdi. 20. seviyeye kadar yükselebilecek olan klanlar, oyun esnasında Klan XP’si kazanabilecek. Bir klan 2. seviyeye ulaştığında o klanın Klan Etiketi, ona uygun bir Etiket Plakası’nı üzerinde oyuncunun takma adı/PUBG Kimliği’nin yanında görünecek. Klanların Etiket Plakası, klan seviye atladıkça yükseltilebilir olacak. Oyuncular, klan üyeleriyle birlikte oynarken klanın daha hızlı seviye atlamasını sağlayan çift XP bonusu alacaklar. Ek olarak, oyuncular klanlarının üyeleriyle oynadıkları için yüzde 30 BP artış desteği de kazanacaklar.

PUBG: BATTLEGROUNDS’un Baş Yapımcısı Taeseok Jang, “Aidiyet duygusunu geliştirmek ve nihayetinde oyuncu memnuniyetini artırmak için 23.2 test sunucusu güncellemesinden başlayarak klan sistemini kullanıma sunduk. Yeni sistem sayesinde oyuncuların arkadaşları ve klan üyeleriyle daha tatmin edici bir oyun deneyimi yaşayabileceğini umuyoruz.” açıklamasını yaptı.

PUBG: BATTLEGROUNDS’ta Ezici Güç Mücadelesi Başladı

Görüntülenmeler:
9
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri · PC
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com