Kategoriler

Nightingale’in Erken Erişim Sürümü Sonbahara Ertelendi

Nightingale

Bioware‘in eski patronu Aaryn Flynn tarafından yönetilen birinci şahıs PVE açık dünya hayatta kalma oyunu Nightingale‘in erken erişim çıkışı sonbahara kaldı.

Eurogamer‘in haberime göre; geliştirici Inflexion Games, fantastik hayatta kalma oyununu erken erişime 2023’ün ilk yarısında değil sonbaharda, yani yılın ikinci yarısında çıkacağını doğruladı. Yayınlanan geliştirici güncelleme videosunda Aaryn Flynn, “Yayın değişikliğinin nedeni basit: Oyun testi süreci çalışıyor. Oyunculardan aldığımız geri bildirimler çok değerliydi ve bu ekstra süre, ekibimizin sağlığını tehlikeye atmadan kaydettiğimiz ilerlemeyi sürdürmemize olanak tanıyacak. Bu ekstra süreyle yapmak istediğimiz; üretim istasyonu animasyonları gibi iyileştirmelerden, diyarları olabildiğince mistik ve ilginç hissettirmek için çalışmaya devam etmeye kadar bir dizi şey var.” dedi.

Nightingale‘in erken erişim sürümü ertelenmiş olsa da, bu Inflexion Games‘in Unreal Engine 5.2‘ye geçebildiği anlamına geliyor. Oyun testleri devam ediyor ve bir sonraki test önümüzdeki hafta yapılacak. Oyun ilk kez 2021’de The Game Awards‘ta ortaya çıkmıştı ve Viktorya dönemi fantezi ortamında geçen bir ortak dünya hayatta kalma işçiliği oyunu olarak tanımlanmıştı. Flynn geçen yıl, oyuncuların hayatta kalma oyunlarında ne yapacakları konusunda daha fazla ‘yetkiye’ sahip olmalarını istediğini ve oyunun sistemleriyle bunu yapmayı umduğunu paylaşmıştı.

Nightingale, bu yılın sonlarında erken erişime açıldığında Steam veya Epic Games aracılığıyla PC‘de oynayabilecek ancak konsol sürümü hakkında henüz bir bilgi yok.

Alan Wake Seslendirme Sanatçısı, Alan Wake 2’nin Çıkış Zamanını Açıkladı

Görüntülenmeler:
26
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri · PC
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com