Kategoriler

Orijinal Red Dead Redemption PS4 ve Switch’e Geliyor

Red Dead Redemption

Rockstar Games, Red Dead Redemption (RDR) ve zombi eklentisi Undead Nightmare‘in, 17 Ağustos‘ta PlayStation 4 ve Nintendo Switch‘e geleceğini duyurdu.

Oyuncuların Western macerası yaşadığı Red Dead Redemption, 2010 yılında sadece PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmüştü. Oyun şimdi, İngiliz geliştirici Double Eleven Studios tarafından, PlayStation 5 uyumluluk desteği ile PlayStation 4 ve Nintendo Switch‘e taşınıyor. Switch ve PS4’teki RDR, John Marston‘ın zombi sürüsünden kurtulmak için savaştığı hikaye genişlemesi Undead Nightmare‘i de içerecek.

Rockstar bunun bir yeniden yapım değil bir dönüştürme olduğunu belirtirken, oyun geleneksel Çince, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça ve Latin Amerika İspanyolcası gibi yeni desteklenen dilleri içerdiğini de açıkladı.

Red Dead Redemption, Nintendo Switch eShop ve PlayStation Store‘da 49,99 dolara satılacak, ayrıca fiziksel sürümleri de 13 Ekim’de satışa sunulacak. Diğer yandan oyunun orijinal Xbox 360 sürümü ile geriye dönük uyumluluk sayesinde modern Xbox konsollarında zaten mevcut lakin Rockstar‘ın resmi olarak yayınlamadığı bir PC sürümünün olmaması kesinlikle bir hayal kırıklığı yaratacak.

EVO 2023’te Duyurulan Tüm Oyunlar

Görüntülenmeler:
9
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com