Kategoriler

Paper Mario: The Thousand-Year Door Remaster 2024’te Geliyor

Paper Mario: The Thousand-Year Door Remaster

Nintendo, dün gerçekleştirdiği Nintendo Direct sunumunda önümüzdeki aylarda neler bekleyebileceğimize dair duyurularda bulunurken, Paper Mario: The Thousand-Year Door Remaster‘ın 2024‘te Nintendo Switch‘e geleceğini açıkladı.

Son Nintendo Direct etkinliği sırasında, büyük final Paper Mario: The Thousand-Year Door‘un yeniden geliştirileceğinin duyurulmasıydı. Pek çok oyuncu tarafından serinin en iyi oyunu olarak nitelendirilen Paper Mario: The Thousand-Year Door neredeyse 20 yıl sonra bile hala inanılmaz derecede iyi durumda. The Thousand-Year Door Remaster, Super Mario RPG‘nin yeniden yapımı gibi Nintendo Switch Online hizmetine eklenmek yerine tam sürüm olacak. Fragman sırasında Paper Mario: The Thousand-Year Door‘un 2024 yılında yayınlanacağı belirtildi, fakat belirli bir çıkış tarihi verilmedi.

Bunun yanı sıra Nintendo Direct‘te; SNES‘teki orijinal F-Zero oyununun Battle Royale tarzı bir versiyonu olan F-Zero 99 duyuruldu. Ayrıca Game Boy Advance‘dan Mario Vs. Donkey Kong yeniden yapımı da geliştirilirken, isimsiz Princess Peach oyunu artık Princess Peach: Showtime olarak adlandırılıyor. Sunumun tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Final Fantasy 7 Rebirth Oyununun Çıkış Tarihi Belli Oldu

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com