Kategoriler

PlayStation Plus Haziran Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus Haziran Oyunları Belli Oldu

Sony, Haziran 2024 PlayStation Plus ücretsiz oyunlarını açıkladı. Buna göre; 4 Haziran’dan itibaren tüm PS Plus üyeleri üç oyuna sahip olabilecek: SpongeBob Squarepants: The Cosmic Shake, AEW Fight Forever, Streets of Rage 4.

Ayrıca Premium üyeliği olanlar 11 Haziran’dan itibaren Classics Catalogue‘un bir parçası olarak; PlayStation 2 oyunları Tomb Raider Legend, Star Wars: The Clone Wars ve Sly Cooper and the Thievius Raccoonus‘u kütüphanelerine ekleyebilecek.

Dahası da var! Bu yılki Days of Play kutlamalarının bir parçası olarak Sony, ay boyunca bir dizi ek PlayStation 5 ve PS4 oyununu da Ekstra ve Premium üyelerinin oyun listelerine ekliyor:

  • Dredge – PS4, PS5 (29 Mayıs)
  • Lego Marvel Super Heroes 2 – PS4 (31 Mayıs)
  • Cricket 24 – PS4, PS5 (5 Haziran)
  • Grand Theft Auto: San Andreas The Definitive Edition – PS4, PS5 (7 Haziran)

Tüm bunların yanı sıra Premium aboneliği olan PS VR2 kullanıcıları için de bonus oyunlar geliyor: Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord, Walkabout Mini Golf, Synth Riders, Before Your Eyes, The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapters 1 & 2.

WWE 2K24‘ün yeni deneme sürümü Premium üyeler için 29 Mayıs’ta başlayacak.

Days of Play

Sony, Days of Play şenliklerinin bir parçası olarak 29 Mayıs – 9 Haziran tarihleri arasında PS Plus aboneliklerinde yüzde 30’a varan indirim sunacak. Ayrıca, mevcut üyeler 29 Mayıs ve 12 Haziran tarihleri arasında üyeliklerini yükselttiklerinde PlayStation Plus Extra’da yüzde 25 indirim alabilecek veya üyeliklerinin geri kalanı için Playstation Plus Premium’da yüzde 30 tasarruf edebilecek.

FIFA Video Oyunu Lisansını 2K Aldı! FIFA 2K25 Ne Zaman Çıkacak?

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com