Kategoriler

PUBG: BATTLEGROUNDS’tan Yasaklanan Oyuncular Açıklandı

PUBG: BATTLEGROUNDS

PUBG: BATTLEGROUNDS ekibi, oyunda yasa dışı yazılımları suistimal eden ve uygunsuz hareket eden hesapları yasakladı.

PUBG: BATTLEGROUNDS Hile Önleme Ekibi, Steam‘den yaptığı duyuruda, “Yasa dışı yazılımları suistimal etmenin ve uygunsuz hareketlerin sonuçları hakkında farkındalık yaratmak için 4 – 10 Eylül tarihleri arasında oyundan men edilen oyuncuların listesini paylaşıyoruz. Lütfen davranış kurallarını ihlal ettikleri için oyundan uzaklaştırılan oyuncuların listesine göz atın. Değerli hesabınızın kötüye kullanılmaması veya yasa dışı yazılım kullanımı/uygunsuz davranış sebebiyle oyundan uzaklaştırılmaması için lütfen Steam Guard Mobil Kimlik Doğrulayıcı’yı açtığınızdan emin olun.” denildi.

Ekip ayrıca oyunculardan, yasa dışı yazılım kullanımını ve uygunsuz davranışları önce oyun içi raporlama sisteminden kendilerine bildirmelerini, ek yardıma ihtiyaç duyduklarında PUBG Destek ile iletişime geçmelerini istedi.

PUBG: BATTLEGROUNDS‘tan uzaklaştırılan oyuncular listesi, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılan hesapların oyun içi takma adlarını gösteriyor ve her bir takma adın ilk 3 harfi ‘*’ ile değiştirilmiş. Oyundan men edilen oyuncular listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Baldur’s Gate 3’ün Tam Sürümü Bu Ay Mac’lere Geliyor

Görüntülenmeler:
72
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com