Kategoriler

Sand Land’in Oyun Uyarlamasından Hikaye Fragmanı Geldi

Sand Land

Bandai Namco, Akira Toriyama‘nın 2000 çıkışlı mangasından uyarlanan Sand Land oyunundan hikaye fragmanını yayınladı.

Üçüncü şahıs aksiyon oyunu olan Sand Land uyarlaması, Bandai Namco tarafından Summer Games Fest‘te duyurulmuştu. Fakat yeni yayınlanan hikaye fragmanı sayesinde yeni bir orijinal karakter de dahil olmak üzere oyunla ilgili ayrıntılar da ortaya çıktı.

Bandai Namco oyunla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Hem insanların hem de iblislerin aşırı su sıkıntısı çektiği bir çöl dünyasına dalın. Fiend Prince, Beelzebub, Sheriff Rao ve demon Thief’i oynayın ve çölde saklı bir Efsanevi Pınarı aramak için maceraya atılmalarını izleyin. Bu aksiyon RPG’de Beelzebub olarak ana karakter siz oluyorsunuz. Kahraman uyumsuzlardan oluşan ekibinize liderlik edin ve Dragon Ball ile Dr. Slump’ın yaratıcısı Akira Toriyama tarafından geliştirilen efsanevi Sand Land dünyasını keşfedin. Maceralarınız için çok çeşitli kombinasyonları kullanarak tanklar ve diğer araçları geliştirmek için hayal gücünüzü kullanın. Uçsuz bucaksız çölde yol boyunca tanıştığınız insanların yardımıyla operasyon üssünüzü gelişen bir şehre dönüştürün.”

Çıkış tarihi henüz açıklanmayan Sand Land oyunu PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve Steam üzerinden PC’ye gelecek.

Star Wars Jedi 3 Oyununun Geliştirildiği Doğrulandı

Görüntülenmeler:
26
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com